LUX* Belle Mare Resort & Villas 5*

Mauricius, Indický oceán

LUX* Belle Mare je luxusní resort v novém kabátě od světoznámé interiérové designérky Kelly Hoppen. Leží na slunečném východě ostrova na několika kilometrové pláži, která svým bílým jemným pískem lemuje pobřeží kolem vesničky Belle Mare.  Ve vzdušném a stylovém resortu si užijete nádherné líbánky či výročí svatby a můžete mít dokonce i vlastní vilku.

LUX* Belle Mare Resort & Villas 5*

Cena svatební cesty
63 812 Kč
Cena svatby
Zahrnuje:
Benefity pro novomanžele
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Možnost privátních vilek s bazénem
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence

• krásná dlouhá pláž s jemným bílým pískem
• tyrkysové modrá laguna s průzračnou vodou
• autentický východ Mauricia, který se nehemží turisty
• místo vhodné pro návštěvu od září do června
• celkem 174 apartmá v 8 kategoriích
• 12 privátních vilek ve 3 kategoriích, s vlastním vyhřívaným bazénem
• vhodný pro páry i rodiny s dětmi
• 4 restaurace a 2 bary, Café LUX* a vlastní Tea House
• jeden z největších bazénů na Mauriciu s oddělenou částí pro děti
• Fitness centrum, LUX* Me Spa centrum, dětský klub, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma
• v blízkosti golfového hřiště a vhodný jako výchozí bod pro hike na Lion mountain

I když je Belle Mare jedna z nejkrásnějších pláží na Mauriciu, není tato oblast plná turistů. Resort poskytuje relaxaci a pestrou nabídku aktivit a sportů a doporučujeme ho pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Luxusní resort LUX* Belle Mare se nachází na jedné z nejdelších a nejkrásnějších pláží na Mauriciu. Tato pláž lemuje pobřeží rozpínající se od vesničky Poste de Flacq až po zátoku v Trou d’Eau Douce, odkud vyjíždějí lodě na nedaleký ostrov Ile aux Cerfs. Resort patří do řetězce LUX*, vycházející z latinského slova „světlo“, jehož jméno odkazuje na luxus. Resort LUX* Belle Mare tedy v sobě nese nejen přepych a vzdušnost, ale také tradiční prvky mauricijské architektury, které mu propůjčila interiérová designérka Kelly Hoppen.

Resort se nachází u krásné a ne příliš rušné pláže s jemným bílým pískem na východním pobřeží Mauricia. Klidná, třpytivá laguna je vhodná ke koupání téměř po celý rok, ideálně od září do června. Malebná pláž vyzívá ke dlouhým romantickým procházkám či projížďkám na koních, k dispozici v nedaleké stáji. Pokud si přivstanete, čeká na vás nádherný východ slunce a výhledy na vlny rozbíjející se o nedaleký korálový útes.

LUX* Belle Mare je resort, který vás okamžité vtáhne do privátního světa luxusu, kde minimalismus, kvalitní materiály a funkčnost interiérů umožnuje maximální oddech a pohodlí. Interiéry prostorných suites jsou oživeny tropickými barvami a exotickými prvky.
Kromě 172 apartmá s výhledem na moře a vlastním balkonem či terasou si můžete vybrat z 12 privátních vilek s vlastním vyhřívaným bazénem a nepřetržitou službou komorníka. Vilky jsou navržené v minimalistickém stylu a jejich prostor a soukromí vaše líbánky posunou ještě o level výš.

V resortu LUX* Belle Mare na vás čeká jedinečný gurmánský zážitek. Pokud si vyberete program all-inclusive, máte k dispozici 4 restaurace , 2 bary, kavárnu, čajovnu a stylový zmrzlinový stánek.
Hlavní restaurace MIXE nabízí snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Středomořská plážová restaurace Beach Rouge vás potěší na oběd i večeři s a la carte menu. V asijské Duck Laundry si na večeři vychutnáte moderní čínskou kuchyni s kachním masem v hlavní roli. Dělají zde výtečné dim sum. Indická restaurace Amari by Vineet sice nespadá do programu all-inclusive, ale michelinská kuchařská hvězda Vineet Bhatia má pro hosty přichystán ohňostroj jiho-asijských chutí.
Oblíbeným místem značky LUX* pro mlsné jazýčky je stylový stánek ICI s domácí zmrzlinou a vlastní kavárna Café LUX*, kde si s kávou umí opravdu vyhrát.
Domácí craft beer a koktejly si můžete dát v K Baru a mauricijské rumy ochutnáte v kabaně Mari Kontan.

Svůj čas v resortu LUX* Belle Mare můžete strávit i aktivně a vybrat si se spousty vodních a pozemních aktivit. Kromě moderně vybaveného fitness centra vás na souši čeká plážový volejbal, stolní tenis, jóga, Tai-Chi nebo tenis. Za příplatek pak golf, horská kola apod. Z vodních sportů máte na výběr windsurfing, šlapací lodičky, kajak, aqua aerobik, šnorchlováni, loďku s proskleným dnem, vodní lyžovaní, apod. Za příplatek se můžete svést katamaránem či na rychlém člunu, rybařit, zkusit potápění či kite surfing. Pro milovníky trekkingu doporučujeme výšlap na nedalekou horu Lion mountain či quad biking v přírodním parku Domaine De L’Etoile.

Rozmazlit se můžete v krásném LUX* Me Spa se dvěma bazény, které leží v klidné zahradě a je skutečnou oázou relaxace. Spa značky LUX* je známé vlastními produkty, které si budete chtít odvést s sebou domů jako suvenýr. Z četných procedur doporučujeme orientální masáže či salón krásy. Odpočinout si můžete v soukromých kabanách po vířivce, sauně nebo páře.

LUX* Belle Mare je vhodný pro páry s dětmi. Pro děti od 3 do 11 let je denně k dispozici dětský klub, pro teenagery pak Studio 17 s mnoha aktivitami. Bazén má oddělené místo pro bezpečné koupaní dětí. Pro všechny hosty je denně připraven večerní program s živou hudbou mauricijských umělců, tematické večery, sega show apod.

Prožijte nezapomenutelnou svatební cestu v luxusním LUX* Belle Mare s nádhernou písečnou pláží.

Svatební cesta v LUX* Belle Mare Resort & Villas 5*

LUX* Belle Mare je luxusní resort v novém kabátě od světoznámé interiérové designérky Kelly Hoppen. Leží na slunečném východě ostrova na několika kilometrové pláži, která svým bílým jemným pískem lemuje pobřeží kolem vesničky Belle Mare.  Ve vzdušném a stylovém resortu si užijete nádherné líbánky či výročí svatby a můžete mít dokonce i vlastní vilku.

Junior Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 18let nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, počet: 60. Pokoje v přízemí nebo v prvním patře, orientované na oceán s výhledem přes zahrady, s vlastním balkonem nebo terasou. 1x postel king size, rozkládací gauč, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Wellness Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita 2 dospělí, počet: 22. Pokoje navržené speciálně pro páry v přízemí nebo v prvním patře, orientované na oceán s výhledem přes zahrady, s vlastním balkonem nebo terasou. 1x postel king size, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Pool View Junior Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 18let nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, počet: 27. Pokoje s výhledem na bazén v přízemí nebo v prvním patře, orientované na oceán, s vlastním balkonem nebo terasou. 1x postel king size, rozkládací gauč, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Beach View Junior Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 18let nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, počet: 25. Pokoje s panoramatickým výhledem na oceán, v přízemí nebo v prvním patře, s vlastním balkonem nebo terasou. 1x postel king size, rozkládací gauč, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

LUX* Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 95m2, kapacita 2 dospělí, počet: 7. Prostorné pokoje v přízemí nebo v prvním patře, orientované na oceán s výhledem přes zahrady, s vlastním balkonem nebo terasou. 1x postel king size, šatna, koupelna se sprchou i vanou,wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Ocean Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 90m2, kapacita max. 2 dospělí, počet: 4. Pokoje v přízemí, orientované na oceán a nejblíže k pláži, s vlastní terasou s lehátky. 1x postel king size, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

The Grand LUX* Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 240m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 18 let, počet: 1. Luxusní apartmá s vlastní terasou, soláriem a velkou terasou s lehátky, s krásným výhledem na moře a zeleň. 1x postel king size, šatna, koupelna se sprchou i vanou, jídelna, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Family Suite
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 6 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 120m2, kapacita max. 4 dospělí a 4 děti do 12 let nebo 2 teenageři do 18 let nebo 2 dospělí a 6 dětí do 12 let nebo 4 teenageři do 18 let, počet: 14. Pokoje v přízemí nebo v prvním patře, orientované na oceán s výhledem přes zahrady, s vlastním balkonem nebo terasou. 1x postel king size, twin postele, šatna, koupelna se sprchou i vanou,wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Ocean Vila
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 160m2, kapacita max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let. 1x postel king size, vlastní bazén, jídelna a patio, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Beachfront Vila
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 180m2, kapacita max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let. 1x postel king size, vlastní bazén, jídelna a patio, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Prestige Vila
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 255m2, kapacita max. 4 dospělí a 1 dítě do 18 let nebo 2 dospělí a 3 děti do 18 let. 2 king size postele nebo 1 double postel a twin postele. Vlastní bazén, jídelna a patio, šatna, koupelna se sprchou i vanou, wifi, satelitní televize s filmy on demand, telefon, minibar, vybavené pro kávu Café LUX*, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén

Snídaně, polopenze, plná penze, All-inclusive.

V resortu LUX* Belle Mare na vás čeká výběr ze 4 restaurací a 2 barů, kavárna, čajovna a stylový zmrzlinový stánek.

Hlavní restaurace MIXE nabízí snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Středomořská plážová restaurace Beach Rouge vás potěší na oběd i večeři s a la carte menu. V asijské Duck Laundry si na večeři vychutnáte moderní čínskou kuchyni s kachním masem v hlavní roli. Dělají zde výtečné dim sum. Indická restaurace Amari by Vineet sice nespadá do programu all-inclusive, ale muchelinská kuchařská hvězda Vineet Bhatia má pro hosty přichystán ohňostroj jiho-asijských chutí.

Oblíbeným místem značky LUX* pro mlsné jazýčky je stylový stánek ICI s domácí zmrzlinou a vlastní kavárna Café LUX*, kde si s kávou umí opravdu vyhrát.

Domácí craft beer a koktejly si můžete dát v K Baru a mauricijské rumy ochutnáte v kabaně Mari Kontan.

Doporučujeme zvolit si v resortu balíček All-inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit na recepci s předstihem).

K zájezdu do resortu LUX* Belle Mare Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a k výročí svatby:

 • focení v areálu hotelu s 10 vytištěnými fotkami
 • láhev místního šumivého vína a kanapky
 • tropická snídaně na pláži jedenkrát za pobyt
 • dort pro novomanžele
 • romantická večeře (bez nápojů, při pobytu min. s polopenzí)
 • Při pobytu min. 10 nocí dále masáž na 45 minut pro novomanžele v lázních (na objednávku od 10 do 16hod.).

Benefity platí také pro svatební cestu v LUX* Belle Mare na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana
Jana & Ivan

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal
Marie & Petr

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie
Klára & Petr

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara
Lucie & Leoš

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty