Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius 4*

Mauricius, Indický oceán

Maritim Crystals Beach je plážový resort s pověstnou mauricijskou pohostinností a vysokou kvalitou služeb. Ve své kategorii vyniká také velkými luxusními pokoji (základní od 50m2). Leží u krásné bílé pláže v Belle Mare. Doporučujeme pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius 4*

Cena svatební cesty
36 890 Kč
Cena svatby
ZDARMA
Zahrnuje:
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • krásná lokalita s bílou písečnou pláží v Belle Mare
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • nadstandardně prostorné a luxusně vybavené pokoje (základní od 50m2)
 • celkem 181 pokojů a suites v 5 kategoriích
 • 4 restaurace a 2 bary
 • 2 bazény, Fitness centrum, Wellness centrum, dětský klub, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma
 • zdarma vstup na golfové hřiště sesterského Maritim Resort & Spa Mauritius v lokalitě Turtle Bay
 • výhodná poloha blízko ostrova Ile aux Cerfs.

Krásný resort kategorie 4* s vysokou kvalitou a v oblíbené lokalitě Belle Mare, to je Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius. Nachází se na východním pobřeží, přímo u pohádkové široké pláže s jemným bílým pískem.

Maritim Crystals Beach má svůj osobitý styl, díky kterému je to nezaměnitelné místo. Je totiž vystavěn s motivem cukrové třtiny, pro Mauricius typické plodiny, jejíž prvky jsou tu všudypřítomné.

Kvalitní přírodní materiály a kámen, teplé barvy a současný design dávají Crystals Beach příjemnou pohodovou atmosféru, hned při vstupu nás vítají bazénky s rybičkami. Crystals Beach má mimo jiné velmi unikátní věž, která představuje komín továrny na cukrovou třtinu. Resort na věži plánuje vybudovat nejmenší restauraci na Mauriciu, jen pro dva a s nádherným výhledem.

Maritim Crystals Beach vyniká také tím, že má velmi prostorné krásné pokoje. Již základní pokoj Superior má 50m2, což je standard luxusních pětihvězdičkových hotelů!

Interiér pokojů je vybudován v klasickém luxusním stylu. Pokoje jsou rozmístěny ve stylových třípatrových vilkách, všechny mají privátní balkon nebo terasu. Hotel je vhodný jak pro páry, tak také rodiny s dětmi, protože i veliké rodinné pokoje poskytují všem dostatek soukromí.

Svatba v Maritim Crystals Beach se koná na pláži pod palmami. Své ANO si řeknete s nádherným výhledem na Indický oceán.

Maritim Crystals Beach je známý svým kvalitním servisem a velmi příjemným personálem, jako za starých časů s pověstnou mauricijskou pohostinností.

Místní kuchyně je výborná, na výběr jsou 4 restaurace s mezinárodní i místní mauricijskou kuchyní, podávanou jak formou bufetu, tak a la carte. Hotel má svůj hlavní bar a plážový bar. Cukrová třtina jako hlavní téma Crystals Beach se odráží i v názvech restaurací (Le Ferney 1650, Belle Vue 1838, Les Quatre Cocos 1822 a Villebague 1740), které odkazují na důležité události historických mauricijských továren na cukrovou třtinu.

Crystals Beach je místem pro relaxaci, tak i místem pro spoustu zábavy a aktivit. Hotel má dva vyhřívané bazény, hlavní má také vířivku pro dospělé hosty a část pro děti, druhý bazén je v klidové zóně. Resort poskytuje mnoho aktivit zdarma, jako je šnorchlování, šlapadla, kánoe, 2 tenisová hřiště, fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, petanque, lukostřelba a velké fitness centrum. Hosté mají také zdarma přístup na golfové hřiště (9 jamek) sesterského hotelu Maritim Resort & Spa Mauritius v lokalitě Turtle Bay (transfery za příplatek).

Dále resort nabízí kurzy potápění (PADI), kite surfing, parasailing, výlety na katamaránu, rybaření na oceánu, výlet v ponorce, procházka po mořském dnu, vodné lyže nebo jízda na koních, které vlastní sesterský hotel Maritim Resort & Spa Mauritius v lokalitě Turtle Bay.

V Crystals Wellness & Beauty Care centru si můžete dopřát masáže, lázeňskou péči či manikúru a pedikúru. Pro děti je připraven dětský klub Dodo.

V blízkosti resortu Maritim Crystals Beach na východním pobřeží se také můžete vydat na atraktivní výlety. Např. na ostrov Ile aux Cerfs s krásnými lagunami a plážemi, nebo přírodní park Domaine de l´Etoile. V samotném Crystals Beach vám ale určitě nebude nic chybět, i kdybyste se rozhodli jen tak lenošit na překrásné bílé pláži.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius, za pohodou a vysokým komfortem s překrásnou bílou pláží resortu Maritim Crystals Beach!

Svatba v Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius 4*

Svatba na Mauriciu na bílé písečné pláži v klasickém resortu s vysokou kvalitou služeb a nadstandardně velkými luxusními pokoji

Cena: ZDARMA

Svatební cesta v Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius 4*

Maritim Crystals Beach je plážový resort s pověstnou mauricijskou pohostinností a vysokou kvalitou služeb. Ve své kategorii vyniká také velkými luxusními pokoji (základní od 50m2). Leží u krásné bílé pláže v Belle Mare. Doporučujeme pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Superior room
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 50-55m2, kapacita max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let, nebo 2 dospělí a 2 teenageři (12-17 let). Pokoj s privátní terasou nebo balkonem. 1x postel king size a 2x extra lůžko, wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, oddělená toaleta, televize, stropní větrák, minibar, fén, vybavení pro kávu a čaj, elektronický trezor.

Superior Pool View
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 50-55m2, kapacita max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let, nebo 2 dospělí a 2 teenageři (12-17 let). Pokoj s privátní terasou nebo balkonem, výhled na bazén. 1x postel king size a 2x extra lůžko, wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, oddělená toaleta, televize, stropní větrák, minibar, fén, vybavení pro kávu a čaj, elektronický trezor.

Superior Sea View
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 50-55m2, kapacita max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let, nebo 2 dospělí a 2 teenageři (12-17 let). Pokoj s privátní terasou nebo balkonem, výhled na oceán. 1x postel king size a 2x extra lůžko, wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, oddělená toaleta, televize, stropní větrák, minibar, fén, vybavení pro kávu a čaj, elektronický trezor.

Junior Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 75m2, kapacita max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11 let, nebo 2 dospělí a 1 teenager (12-17 let). Pokoj s privátní terasou nebo balkonem. 1x postel king size a 1x extra lůžko, wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s masážní vanou Whirlpool a sprchovým koutem, oddělená toaleta, televize, stropní větrák, minibar, fén, vybavení pro kávu a čaj, elektronický trezor.

Deluxe Family
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 95m2, kapacita max. 4 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let, nebo 2 dospělí a 2 teenageři (12-17 let). Pokoj s privátní terasou nebo balkonem, oddělený pokoj pro děti. 1x postel king size a 2x extra lůžko, wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, oddělená toaleta, televize, stropní větrák, minibar, fén, vybavení pro kávu a čaj, elektronický trezor.

Polopenze, All inclusive.

Maritim Crystals Beach nabízí 4 restaurace s mezinárodní i místní mauricijskou kuchyní, podávanou jak formou bufetu, tak a la carte. Hotel má svůj hlavní bar a plážový bar. Cukrová třtina jako hlavní téma Crystals Beach se odráží i v názvech restaurací: hlavní restaurace Le Ferney 1650 s mezinárodní kuchyní, Belle Vue 1838 nabízí gril a mořské plody, Les Quatre Cocos 1822 s tradiční kreolskou kuchyní a Villebague 1740 s francouzskou kuchyní. Názvy odkazují na důležité události historických mauricijských továren na cukrovou třtinu.

Icery 1869 Bar a Bellevue 1838 Beach Bar & Restaurant nabízí nápoje, koktejly a lehké občerstvení, včetně plážového servisu.

Doporučujeme zvolit si v resortu balíček All inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit s předstihem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • sleva 60% pro nevěstu na pobyt s polopenzí (all inclusive za příplatek)
 • láhev sektu
 • romantická večeře při svíčkách se speciálním menu s humrem
 • masáž pro snoubence na 45 minut
 • dárek od resortu
 • zdarma upgrade na následující kategorii pokoje dle aktuální dostupnosti (nevztahuje se na pokoj Deluxe family).

Benefity platí také pro svatební cestu v Maritim Crystals Beach Hotelu na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Martina & Roman

Svatba na Mauriciu Martiny a Romana v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Martina a Roman si pro svou svatbu v exotice vybrali příjemný resort Maritim Crystals s krásnou pláží na severovýchodě ostrova.  Svatba se konala 20.2. a po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební fotografie:  Motion (Irwin Nursoo)

Petra & Marek

Svatba na Mauriciu Petry a Marka v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Dobrý den Hanko,

děkujeme za Váš email a celou organizaci naší svatby.

Byli jsme moc spokojeni se servisem Vaší agentury, svatba proběhla bez jakékoliv komplikace, až na to počasí.

Markéta a David (který nás vyzvedl na letišti) byli příjemní, obětaví a vždy nám se vším pomohli a poradili.

Markéta nám držela při obřadu malou, která během něj usnula 🙂

Fotky přišly již včera, není jich moc, ale jsou hezké.

Přeložený oddací list již máme, za chvíli ho vyzvedneme.

Partnerská masáž i humr k večeři byli též na jedničku.

Hotel byl velmi flexibilní a vstřícný, nejen při obřadu, ale ve všech službách celkově.

Volby vaší agentury pro organizaci našeho svatebního zájezdu ani v nejmenším nelitujeme a rádi doporučíme. 🙂

Petra a Marek
Darina & Martin

Svatba na Mauriciu Dariny a Martina v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Dobry den pan Ulrich 🙂

Chci se Vam podekovat za zorganizovani nasi svatebni cesty na Mauricius 🙂 byli jsme spokojeni jak s dovolenou tak i se svatbou 🙂
Moc jsme si to uzili a jsem rada, ze jsem se rozhodla vzit se na Mauriciu a vybrala si vasi cestovku.

Moc dekuji a preji hezky den

Darina
Kateřina & Lukáš

Svatba na Mauriciu Kateřiny a Lukáše v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Děkujeme moc za zařízení svatby v březnu 2018 na Mauriciu. Líbí se nám, že upřednostňujete individuální přístup ke klientům. Fotografové Nat & Jude byli úžasní, ochotní, dobře se nám s nimi pracovalo, vyhověli i našim výmyslům 😀 a focení nás skutečně bavilo. Už se těšíme na fotky. Delegátka Terezka byla super, se vším nám pomáhala, zajímala se, po celou dobu jsme s ní byli v kontaktu. Díky ní byl svatební den pohádkový. Z ostrova jsme nadšení, Mauricius je opravdu ráj. Měli jsme možnost navštívit více pláží na ostrově a můžeme doporučit nejkrásnější pláž Belle Mare, kde jsme také byli. Agenturu Yachtwedding nám doporučily tři páry a vybrali jsme si dobře. Sami jsme už doporučili pěti snoubencům/novomanželům Vaši agenturu :-). Díky Vám jsme si líbánky užili na maximum a máme fantastické zážitky, na které budeme celý život vzpomínat. Vážíme si toho!

Kateřina & Lukáš
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty