CK YachtWedding

Récif Attitude 3* Superior

Mauricius, Indický oceán

Hotel Récif Attitude na severozápadě ostrova je určen pouze pro osoby starší 18 let. Objevte krásy ostrova, živé středisko Grand Baie, podívejte se do hlubin Indického oceánu nebo jen relaxujte u pláže s výhledem na překrásné západy slunce. Klidná atmosféra a exkluzivní program Otentik vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky.

 

Récif Attitude 3* Superior

Cena svatební cesty:
36 765 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality 

 • Zahrnuje:
 • Benefity pro novomanžele
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance nejnižší ceny
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery

• v blízkosti Grand Baie, oblíbený výchozí bod pro výlety
• pro páry a skupiny přátel
• písečná pláž skvělá pro šnorchlování
• lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
• unikátní zážitkový program Otentik
• 70 pokojů ve 3 kategoriích
• 3 restaurace, bar, stánek Taba-J
• Nádherné západy slunce
• Spa

Hotel Récif Attitude je součástí hotelového řetězce Attitude. Svou polohou na severozápadě ostrova, poblíž turistického střediska Grand Baie, patří mezi oblíbené hotely pro ty, kteří chtějí objevovat ostrov nebo si večer vyrazit do města.

Jedny z nejkrásnějších západů slunce na ostrově, nejen to nabízí hotel Récif Attitude. Přes den si můžete užívat písečnou pláž se skvělými podmínkami pro šnorchlování, ale i plavání.

Récif Attitude je zaměřen na páry nebo skupiny přátel. Celý hotel je vybudován ve světlých barvách s prvky dřeva, a pouze pár detailů má jinou barvu, jako např. plachta tvořící střechu nad barem. Ubytování ve třech kategoriích pokojů se světlými barvami.

Relaxujte s koktejlem a nohami zabořenými v písku, na lehátku u infinity bazénu nebo v lázeňském centru se 3 místnostmi.

Maurijskou pohostinnost a skvělou kuchyni si můžete vychutnat v hlavní restauraci s mezinárodní kuchyní, v plážové restauraci s mořskými specialitami (otevřena 6x týdně) nebo v typicky mauricijské Kot Nou, která je otevřena 3x týdně a můžete si ji vychutnat i v rámci pobytu s polopenzí. Exkluzivní a pouze v hotelech Attitude jsou bistro stánky Taba-J, nabízející tradiční mauricijské jídlo „z ulice“ během obědu nebo při odpoledním snacku. Jediný bar se postará, aby Vám v horkých dnech nechyběly tekutiny.

Pravé mauricijské zážitky hostům zajišťuje program „Otentik Attitude“, v rámci kterého hotel Récif pořádá tematické večery s živou hudbou a tradičními hudebními nástroji, sega show a zábavou, dále jednou týdně Otentik bazar, kde si můžete zakoupit tradiční produkty přímo od místních výrobců. Jedinečným zážitkem je večeře s mauricijskou rodinou, která vás také naučí tradiční recepty. Na výletě po ostrově se můžete nechat vést mobilní aplikací Otentik Discovery, která vás provede i méně známými zákoutími Mauricia.

Ve volném čase můžete navštívit fitness centrum nebo si zahrát některou z deskových her. Hotel Vám ochotně pomůže s pronájmem kol nebo skútru. Z vodních aktivit si můžete vybrat loďku s proskleným dnem, kajaky, šlapadla nebo šnorchlování. Za příplatek je možné zajistit potápěním plavby na katamaránu nebo rybolov.

Vaše svatební cesta v hotelu Récif Attitude bude nezapomenutelným zážitkem se vzpomínkami na tento krásný exotický ostrov!

Hotel Récif Attitude na severozápadě ostrova je určen pouze pro osoby starší 18 let. Objevte krásy ostrova, živé středisko Grand Baie, podívejte se do hlubin Indického oceánu nebo jen relaxujte u pláže s výhledem na překrásné západy slunce. Klidná atmosféra a exkluzivní program Otentik vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky.

 

Couple

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 25m2, kapacita max. 2 dospělí, počet: 31. Terasa nebo balkon s nábytkem, manželská postel, telefon (za poplatek), satelitní TV, minibar, WiFi, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Couple Beachfront

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 25m2, kapacita max. 2 dospělí, počet: 29. Terasa nebo balkon s nábytkem, manželská postel, telefon (za poplatek), satelitní TV, minibar, WiFi, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Couple Deluxe Beachfront

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 35m2, kapacita max. 2 dospělí, počet: 10 Terasa nebo balkon s nábytkem, manželská postel, telefon (za poplatek), satelitní TV, minibar, WiFi, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Polopenze, All inclusive

All Inclusive all-in-all-out
Jedinečnou mauricijskou pohostinnost si můžete vychutnat v rámci all inclusive, které začínají příjezdem na hotel a končí odjezdem. V rámci služeb na Vás čeká snídaně v hlavní restauraci, oběd v hlavní restauraci nebo bistru Taba-J a večeře opět v hlavní nebo tradiční restauraci Kot Nou. Každé odpoledne se podává čaj, káva, snack a sladké pečivo. Z nápojů si můžete vybrat vodu, čaj, pivo, kávu, nealko nápoje, víno a místní alkoholické nápoje. Na pokoji budete mít k dispozici minibar. Pokud se rozhodnete vydat se na výlet, hotel Vám na požádání připraví piknikový koš. Při pobytu minimálně na 5 nocí, dostanete od hotelu slevu 20% na první masáž.
Součástí balíčku all inclusive je i možnost strávit snídani, oběd a večeři v jiné z vybraných restaurací sesterských hotelů (nutno rezervovat 24hod předem)

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • Láhev místního rumu
 • 50% sleva na 1.masáž jedenkrát za pobyt
 • romantická večeře pro novomanžele jedenkrát za pobyt
 • tradiční plážová taška pro nevěstu
 • slaměný klobouk pro ženicha

Benefity platí také pro svatební cestu v Récif Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí musíte oslavit v rozmezí 3 měsíce před příletem a 3 měsíce po příletu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Svatba na ostrově Mauricius v hotelu pouze pro dospělé, u písečné pláže a s překrásnými západy slunce.
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality 

Plážová svatba na Mauriciu Andrey a Pavla v resortu Recif Attiude

Dobré ráno, paní Petro,

děkujeme za servis, který jste nám poskytla. A musím říct, že svatbu jsme si užili bez stresu a zařizování různých věcí. Velký dík patří svatební koordinátorce, která to se mnou neměla lehké. Ladil jsem s ní poslední detaily týkající se slavobrány a díky delegátce Natálii jsme měli taky krásný třípatrový dort.

Ještě jednou díky za vše

Andrea & Pavel

Andrey a Pavla si pro svou plážovou svatbu v exotice vybrali lifestylový resort Recif Attitude na severozápadní straně ostrova, který je jen pro dospělé. Právně platná svatba proběhla v 18.11. přímo na pláži a po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Motion

Svatba na Mauriciu Milušky a Míry v resortu Recif Attiude

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu Yachtwedding, kteří se podíleli na plánování naší svatby na Mauriciu. Od začátku až do konce vše proběhlo hladce. Dostali jsme několik nabídek hotelů na Mauriciu, vybrali jsme menší 3hvězdičkový hotel na severu ostrova, který byl pouze pro dospělé. Servis byl v pořádku, s hotelem jsme byli spokojeni. Opravdu velké plus bylo, že jsme si v klidu mohli užívat svatbu i svatební cestu bez ratolestí v klidu 🙂 Svatební den proběhl také bez problému, vyšlo nám počasí, ještě dvě hodiny před svatbou jsme se opalovali na pláži 🙂 Překladatel i svatební koordinátorka z našeho hotelu byli velice vstřícní. Vybrali jsme fotografa Irw ina, fot ografie měl hotové za pět dní 🙂 Svatbu přes tuto agenturu doporučuji všem, kteří chtějí svatbu bez zbytečného stresování a plánování. Tuto agenturu nám doporučila známá, která se tam vdávala na podzim a rozhodně my můžeme doporučit dále ostatním 🙂 Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v budoucnu. 🙂

Miluška a Míra

Miluška a Míra si pro svou svatbu v exotice vybrali lifestylový resort Recif Attitude na severozápadní straně ostrova, který je jen pro dospělé. Právně platná svatba proběhla přímo na pláži a po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Anety a Michala v resortu Recif Attiude

Dobrý den, Staňko,

děkujeme za zaslané informace. Dnes jsme vše podali na matrice.
Na Mauriciu se nám moc líbilo, se vším jsme byli moc spokojeni.

Ještě jednou děkujeme za zprostředkování, s Vaší cestovní kanceláří jsme byli velmi spokojeni 🙂

Aneta

Aneta a Michal si pro svou svatbu v exotice vybrali lifestylový resort Recif Attitude na severozápadní straně ostrova, který je jen pro dospělé. Právně platná svatba proběhla v říjnu přímo na pláži a po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Štěpána a Moniky v resortu Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*

Dobrý den,

mockrát děkujeme za blahopřání a za fotku, i když doufáme, že ty od fotografů budou lepší 🙂

Co se týká zpětné vazby, tak pokud budete chtít nějaké rozsáhlejší hodnocení, tak to klidně poskytnu, ale až v klidu z domova, nyní si ještě užíváme zbytek dovči na Mauriciu. Tak prozatím mohu v rychlosti napsat, že všechno bylo naprosto v pořádku. Přístup delegátky byl (a vlastně ještě je) perfektní. Od odvozu do Paradisu, přes pomoc při samotné svatbě až po zařízení odvozu z Paradisu do dalšího ubytování, všechno bez výhrad. Pobyt v Paradisu byl krásný, skvělý servis, vynikající jídlo, úžasný golf a samozřejmě samotná svatba byla také báječná, jen byste příště mohli zařídit o trošku lepší počasí 🙂

EDIT: reference na Facebooku viz https://www.facebook.com/hypik/posts/10211583397284897:0

Štěpán

Štěpán a Monika jsou oba vášniví golfisté a svou svatbu na pláži v exotice si tak přáli spojit s golfem pod legendární horou v Le Morne v Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*, kam za nimi dorazili i jejich nejbližší. Právně platná svatba proběhla dne 7.2.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Hany a Lubomíra v pohádkových vilách The Maradiva Villas Resort & Spa 6*

Přejí krásný den, paní Bočková

děkujeme za blahopřání. Cesta, pobyt, ale hlavně i obřad, byl na výbornou, děkujeme za nabídku resortu, který měl vše, co jsme mohli si jen přát.

Staňka byla skvělá osoba, která nás trpělivě doprovázela. Zaslouží si také uznání a pochvalu.

Lubomír

Hana a Lubomír si vybrali pohádkové místo pro svatbu na Mauriciu, unikátní resort The Maradiva Villas 6*, který má pouze luxusní vily. Svatba snů se konala 27. dubna v altánu na Indickým oceánem. Novomanželé si užili romantickou svatební cestu v soukromé své privátní vily s benefit pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na pláži na Mauriciu Nikol a Leoše, resort Shandrani

Dobrý vecer my jsme dnes dorazili domu do irska:) Jinak dovolena a svatba byla super a hlavne krásný zážitek 😉 vse bylo jak melo akorat ten let byl dlouhý 😉

Leoš

Romantická svatba Nikol a Leoše se konala na Mauriciu, v lokalitě Blue Bay, na krásné písečné pláži luxusního resortu Shandrani. Nevěsta a ženich strávili v resortu Beachcomber Shandrani také svou svatební cestu a vychutnali si romantické výhody pro novomanžele. Svatba na Mauriciu.

Svatba na Mauriciu Michaely a Petera, resort Tamassa

Dobry den, mali sme sa vyborne, vsetko bolo v poriadku, len teraz v praci vobec vobec nestiham… 😉
Mali sme krasnu romanticku svadbu.

Peter

Michaela a Peter si vybrali pro svou svatbu a svatební cestu na Mauriciu krásný resort Tamassa by LUX 4* v lokalitě Bel Ombre. Svatba se konala na pláži a novomanželé zůstali v resortu Tamassa na romantickou svatební cestu s komfortem All inclusive. Svatba na Mauriciu.

Andrea & Radovan – svatba na Mauriciu v golfovém resortu Tamarina Golf.

Andrea a Radovan si pro svou svatbu v ráji exotiky vybrali golfový resort Tamarin Golf na západě ostrova. Svatba se konala na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele, kterou si novomanželé ještě prodloužili cestou na blízký ostrov Reunion. Blahopřejeme!

Svatební cesta na Mauriciu Zuzany a Branislava v pohodovém Tamassa by LUX 4*

Dobrý deň,
Mali sme sa výborne, aj keď cesta tam a späť bola dosť únavná. Maurícius je krásny ostrov a nechcelo sa nám odtiaľ odísť. V rezorte bolo všetko v poriadku. Skvelé jedlo, čistota, pocit luxusu a všade prítomný veľmi milý servis. Veľmi sa nám páčil aj výlet, ktorý sme mali posledný deň. Veľa sme toho videli a aj šofér bol super. Len škoda, že sa to už celé skončilo. Počas pobytu nás dvakrát kontaktovala aj delegátka Tereza, či je všetko v poriadku. Spolu s manželkou by sme sa Vám chceli touto cestou poďakovať za sprostredkovanie tohto zážitku a určite Vás budeme odporúčať známym.

Branislav

Zuzana a Branislav si přáli svatební cestu na pláži v exotice s benefity pro novomanžele. Vybrali si resort Tamassa by LUX na jihu ostrova, což je klidnější a „divočejší“ část Mauricia. Proto jsme novomanželům nabídli jako dárek také půldenní výlet privátním vozem s řidičem zdarma, díky kterému poznali další krásy Mauricia, které jsou jinak konkrétně z jižního pobřeží hůře dostupné.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela

Maricela a Boris si přáli svatbu v exotice na krásném místě, kde bude jen klid a romantika. Vybrali si svatbu na Mauriciu v Paradise Cove Boutique Hotelu, který je skutečným rájem na zemi. Malý luxusní hotýlek pouze pro dospělé hosty, v privátní zátoce s krásnými tropickými zahradami, úžasným výhledem na oceán a mnoha „hnízdečky“ pro relaxaci je přímo stvořený pro svatební cestu. Svatba se konala na druhé straně zátoky hotelu Paradise Cove, s výhledem na Indický oceán a ostrov Coin de Mire. Novomanželé si poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto a video: Motion