CK YachtWedding

Seaview Calodyne Lifestyle Resort 4*

Mauricius, Indický oceán

Seaview Calodyne Lifestyle Resort po rekonstrukci nabízí pohodovou atmosféru a úžasné výhledy na ostrůvky severního Mauricia, včetně ikonického ostrova Coin de Mire. Nachází na severu u rybářské vesnice Grand Gaube, v chráněné zátoce, a je tak vhodný pro pobyt po celý rok. V blízkosti se nachází oblíbené turistické atrakce. Jako jeden z mála resortů nabízí Seaview Calodyne Lifestyle také dvouložnicové a tříložnicové pokoje. Resort je známý velmi milým a vstřícným personálem.

Seaview Calodyne Lifestyle Resort 4*

Cena svatební cesty:
33 278 Kč

7 nocí, All Inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

 • Zahrnuje:
 • 100% sleva pro nevěstu
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • krásná lokalita u Grand Gaube
 • menší resort s 82 pokoji
 • lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • rodinné suites se dvěma nebo třemi ložnicemi
 • 2 restaurace a 1 bar, stravování All inclusive
 • 1 bazén, Wellness centrum, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma, dětský klub
 • výhodné umístění vzhledem k atrakcím na ostrově.

Menší pohodový resort na krásném místě s fantastickými výhledy, to je Seaview Calodyne Lifestyle Resort. Resort u tyrkysové laguny prošel rekonstrukcí a otevřel své brány prvním hostům v březnu roku 2017.

I po renovaci si ovšem resort ponechal svůj původní personál a díky tomu vás v Seaview Calodyne čeká proslulá tradiční mauricijská pohostinnost a velmi kvalitní servis.

Seaview Calodyne Lifestyle Resort se nachází v žádané lokalitě na severovýchodě Mauricia, na klidném místě v blízkosti rybářské vesnice Grand Gaube. Unikátní poloha resortu poskytuje fantastický výhled na pět ostrovů severovýchodního pobřeží, včetně výhledu na ikonický ostrov Coin de Mire, který má resort Seaview Calodyne Lifestyle ve znaku. Coin de Mire je přírodní rezervace, která je velmi atraktivní pro potápění a šnorchlování.

Svatební obřad se koná na pláži resortu Seaview Calodyne, s jemným zlatavým pískem u tyrkysové laguny, nebo v dřevěném altánu, který je přístupný po lávce. A to vždy s nádhernými výhledy na Indický oceán a ostrov Coin de Mire.

Resort Seaview Calodyne není velký a má rodinnou atmosféru, stejně tak samotná písečná pláž resortu je menší, ale široká. Bezstarostnou a lehkou atmosféru resortu Seaview Calodyne dotváří také místní architektura s tropickými motivy. Interiéry tak zdobí ručně tkané látky nebo dekorace ze dřeva, které kolem resortu v Calodyne vyplavil oceán. Styl resortu je jednoduchý a příjemný. Dvoupatrové vilky resortu v mauricijském stylu poskytují ubytování v pokojích několika kategorií, včetně family pokojů s dvěma či třemi ložnicemi. Všechny pokoje mají vlastní terasu nebo balkon.

Seaview Calodyne Lifestyle Resort patří k menším resortům na Mauriciu, které si zakládají hlavně na servisu personálu, a na tomto klidném místě vás čekají dvě restaurace a bar s krásným výhledem. Podává se tradiční kuchyně, asijská i mezinárodní. Několikrát do týdne večery obohatí živá hudba nebo zábava (Sega show, Indian show, břišní tanec a ohnivá show).

V resortu hosty čeká relaxace v místním malém SPA centru. Ashiatsu orientální terapie nebo salon krásy s francouzskou kosmetikou můžete využít také pro přípravy na váš svatební den.

Severní část Mauricia je atraktivní pro potápění a šnorchlování na korálových útesech. Resort Seaview Calodyne Lidfestyle má své PADI potápěčské centrum. Zdarma resort nabízí kola, kajaky a šlapadla, za příplatek se můžete věnovat vodnímu lyžování, kite surfingu, rybaření a mnoha výletům. Pro děti je připraven dětský klub (3-12 let).

V blízkosti resortu, ve vesnici Grand Gaube, se nachází tzv. „debarcaderes“, tedy přístavy a mola místních rybářů. Na rybaření se tak můžete vydat přímo s mauricijskými rybáři! Rádi vám tento zážitek zajistíme. Alespoň na pár hodin se stanete součástí staleté mauricijské tradice a šéfkuchař ve vašem resortu Seaview Calodyne vám pak může dokonce připravit k večeři váš úlovek.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius za pohodou v Seaview Calodyne Lifestyle Resortu!

Seaview Calodyne Lifestyle Resort po rekonstrukci nabízí pohodovou atmosféru a úžasné výhledy na ostrůvky severního Mauricia, včetně ikonického ostrova Coin de Mire. Nachází na severu u rybářské vesnice Grand Gaube, v chráněné zátoce, a je tak vhodný pro pobyt po celý rok. V blízkosti se nachází oblíbené turistické atrakce. Jako jeden z mála resortů nabízí Seaview Calodyne Lifestyle také dvouložnicové a tříložnicové pokoje. Resort je známý velmi milým a vstřícným personálem.

Superior room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 33m2, kapacita max. 2 dospělí a 1 infant (dětská postýlka na vyžádání). Pokoje v přízemí s výhledem do zahrady (čtyři pokoje s částečným výhledem na oceán), 1x postel King size, wifi zdarma, telefon, minibar za příplatek, šatna, koupelna se sprchovým koutem, plážové ručníky, fén, satelitní TV, vybavení pro kávu/čaj, trezor, klimatizace, terasa (vlastní patio – dvorek).

Maximální kapacita 2 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Deluxe room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Rozloha 40m2, kapacita max. 2 dospělí a 1 infant (dětská postýlka na vyžádání). Pokoje v přízemí s výhledem na bazén nebo do zahrady, 1x postel King size, wifi zdarma, telefon, minibar za příplatek, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, plážové ručníky, fén, satelitní TV, vybavení pro kávu/čaj, trezor, klimatizace, terasa (vlastní patio – dvorek).

Maximální kapacita 2 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Family Suite se dvěma ložnicemi

Kapacita pokoje: 4 dospělí, 3 děti

Rozloha suites 62m2, kapacita max. 2 dospělí a 2 děti do 12 let, nebo 2 dospělí a 1 teenager do 17 let. Pokoje v prvním patře s výhledem na bazén nebo do zahrady (čtyři pokoje s částečným výhledem na oceán), 1x postel King size (dospělí) a 1x dvoulůžková (děti), wifi zdarma, telefon, minibar za příplatek, koupelna se sprchovým koutem, plážové ručníky, fén, satelitní TV, vybavení pro kávu/čaj, trezor, balkón a obývací pokoj, klimatizace.

Maximální kapacita je 2 dospělí + 3 děti nebo 3 dospělí + 2 děti nebo 4 dospělí a 1 dítě.

Family Suite se třemi ložnicemi

Kapacita pokoje: 4 dospělí, 3 děti

Rozloha suites 75m2, kapacita max. 2 dospělí a 3 děti do 12 let. Pokoje v prvním patře s výhledem na bazén nebo do zahrady (čtyři pokoje s částečným výhledem na oceán), 1x postel King size (dospělí) a 1x dvoulůžková a 1x jednolůžková (děti), wifi zdarma, telefon, minibar za příplatek, koupelna se sprchovým koutem, plážové ručníky, fén, satelitní TV, vybavení pro kávu/čaj, trezor, balkón a obývací pokoj, klimatizace.

Maximální kapacita je 2 dospělí + 3 děti nebo 3 dospělí + 2 děti nebo 4 dospělí a 1 dítě.

Nabízíme All inclusive.

V Seaview Calodyne Lifestyle Resortu Vás čekají 2 restaurace a 2 bary (hlavní a plážový bar) s kvalitní kuchyní Hlavní restaurace Coin de Mire nabízí mezinárodní a asijskou kuchyni formou bufetu. Restaurace Vieille rouge nabízí a la carte nabízí fusion mauricijskou a evropskou kuchyní.

Stravování All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, nápoje k dispozici od 10:00 do 22:00hod. – voda, nealko nápoje a limonády, místní vína, rumy, místní whisky, džusy, káva a čaj. Minibar není zahrnut v ceně. Odpoledne se podává kava, čaj a sladké pečivo.

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • Tác s ovocem při příjezdu
 • 20% sleva na masáž 1x za pobyt.

Benefity platí také pro svatební cestu v Seaview Calodyne Lifestyle Resortu na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Novomanželé, kteří v resortu slaví svatbu, mají svatební benefity již ve svatebním balíčku. Podmínkou novomanželských slev a benefitů je právně platná svatba v resortu nebo předložení oddacího listu, ne staršího 9 měsíců.

Svatba na Mauriciu Denisy a Miroslava v pohodovém Seaview Calodyne Lifestyle Resort 4*

Nejkrásnější. .Děkuji. .❤

Denisa

Denisa a Miroslav si přáli krásnou svatbu na Mauriciu. Vybrali si pro ni čerstvě zrekonstruovaný pohodový resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu Mauricia. Svatba se konala 1. července v altánu nad Indickým oceánem, s nádherným výhledem na ostrov Coin de Mire. Novomanželé se vydali fotografovat také na loď, která je jedinečná na celém Mauriciu a patří resortu Seaview Calodyne Lifestyle. Po svatbě si vychutnali svou svatební cestu s mnoha benefity pro novomanžele.
Novomanželům moc blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Romany a Miloslava v resortu Seaview Calodyne 4*

Romana a Miloslav si pro svou svatbu v ráji exotiky vybrali oblíbený resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu ostrova, který nabízí nádherný výhled na legendární ostrov Coin de Mire. Svatba se konala v altánu nad Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Markéty a Jana v resortu Seaview Calodyne 4*

Dobrý den paní Bočková,

omlouvám se za pozdní odpověď, ale po návratu to bylo trochu hektické. Děkujeme za blahopřání, pro nás to byl nezapomenutelný zážitek, včetně toho cyklonu, vlastně jsme byly svědky historické události, takže i když počasí nebylo na konci podle představ, tak hlavu jsme si z toho nedělali 🙂 Děkujeme za asistenci a pomoc při zařizování svatby i celé dovolené. Markétku můžete od nás také pozdravovat, byla skvělá. Vlastně celá dovolená předčila naše očekávání, Seaview Calodyne je krásný resort s hezkou plážičkou, všichni byly moc milí a cokoliv jsme potřebovali zařídit, tak nebyl problém. Velice jsme si užívali místní kuchyni, která byla výtečná. Sice ještě nemáme fotky od profi fotografů, ani jsme ještě nestačili projít všechny fotky, které máme v mobilech, ale pro představu posílám pár prvních  – můžete je libovolně použít k propagaci vaší cestovní kanceláře, protože jsme s vašimi službami byli nadmíru spokojení 🙂

Ještě jednou děkujeme za vše 🙂

Markéta & Jan

Markéta a Jan si pro svou svatbu v ráji exotiky vybrali oblíbený resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu ostrova, který nabízí nádherný výhled na legendární ostrov Coin de Mire. Svatba se konala v altánu nad Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Eriky a Ondreje v oblíbeném resortu Seaview Calodyne Lifestyle 4*

Dobrý den, pan Ulrich, ďakujeme za krásné prianie. Všetko bolo podla našich predstav. Personal skvely, úplně niečo ine ako keby som bol kdekolvek v Europe. Mili, priatelski, ochotni.

Ondrej

Erika a Ondrej si přáli svatbu na Mauriciu, která bude jenom pro ně dva. Rozhodli se pro pohodový resort Seaview Calodyne Lifestyle, který je známý svým pohostinným personálem a krásnými výhledy na ikonický mauricijský ostrov Coin de Mire. Svatba se konala v altánu nad Indickým oceánem, po obřadu se novomanželé fotografovali na historické plachetnici a na závěr focení skočili do oceánu. Svatební cestu si užili s mnoha benefity pro novomanžele, včetně romantické večeře na pláži ve svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Lucie a Davida v pohodovém Seaview Calodyne Lifestyle Resortu 4*

Celý pobyt a Váš servis si chválíme, jsme šťastní za vše.

David

Lucie a David si vybrali exotickou svatbu na Mauriciu, kam se vydali se svými nejbližšími. Ubytovali se v resortu Seaview Calodyne Lifestyle, který se nachází na severu ostrova s krásným výhledem na Indický oceán. Svatba se konala v altánu nad oceánem s romantickým fotografováním na historické lodi. Novomanželé si užili svou svatební cestu s mnoha benefity. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Michala v oblíbeném Seaview Calodyne Lifestyle Resortu 4*

Jsme moc rádi, že jsme si pro naši svatbu vybrali ostrov Mauricius a i díky Vašim službám si ji moc užili. Domluva a objednávka zájezdu probíhala velmi rychle, komunikace s agenturou byla blesková a vstřícná. Podařilo se jim dokonce domluvit nám svatbu i přes vánoční svátky v „peak“ sezóně.

Lidé v resortu byli moc milí a pohostinní. Naše malá dcera dostala dokonce od resortu vánoční dárek. Díky skvělé práci delgátky Markéty proběhlo vyřizování na úřadech snadno a rychle. I ve svatební den nám byla nápomocna a její svatební slib se nám moc líbil.

Děkujeme za zprostředkování naší pohádkové svatby.

Pro oslavu našeho výročí svatby si jistě opět vybereme Yachtwedding!

Petra & Michal

Petra a Michal si přáli svatbu spojit s Vánocemi v exotice. Spolu se svými blízkými se vydali na svatbu na Mauricius, do poklidného plážového resortu Seaview Calodyne Lifestyle. Svatba se konala v altánu nad Indickým oceánem, s výhledem na ikonický ostrov Coin de Mire. Novomanželé se spolu také projeli na loďce. Novomanželům přejeme všechno nejlepší!

Svatba na Mauriciu Veroniky a Jindřicha v pohodovém Seaview Calodyne Lifestyle Resortu 4*

Veronika a Jindřich si přáli krásnou svatbu na Mauriciu, kterou by si užili také se svými nejbližšími. Vybrali si pohodový resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu ostrova, s krásným výhledem na ostrov Coin de Mire. Svatba se konala v altánu nad Indickým oceánem a po obřadu se nevěsta s ženichem také projeli na loďce. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Michaely a Pavla v oblíbeném resortu Seaview Calodyne Lifestyle 4*

Michaela a Pavel si přáli romantickou svatbu v exotice. Vybrali si Mauricius, kam také pozvali své nejbližší a společně se ubytovali v resortu Seaview Calodyne Lifestyle. Tento resort si dosud zachoval tradiční mauricijskou pohostinnost a pro svatbu tak vytváří příjemnou rodinnou atomsféru. Svatba se konala v altánku nad Indickým oceánem s výhledem na ostrov Coin de Mire. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Květy a Filipa v oblíbeném Seaview Calodyne Lifestyle Resortu 4*

Kdyby byla možnost dát více hvězdiček, určitě ji využiji. Jsme rádi, že jsme pro naši svatbu vybrali právě tuto agenturu. Nemám jedinou výtku. Bezproblémová komunikace, vše bylo tak, jak bylo dohodnuto a o vše se postarali. Chtěli jsme svatbu bez jakýchkoliv starostí a problémů a to se nám splnilo. Nemůžeme jinak, než doporučit!

Květa & Filip

Květa a Filip si pro svou svatbu na Mauriciu vybrali malý pohodový resort Seaview Calodyne Lifestyle. Svatba se konala v altánu nad Indickým oceánem, s krásným výhledem na ostrov Coin de Mire na severu Mauricia. Po svatbě si novomanželé užili příjemnou svatební cestu s mnoha benefity. Fotografie níže byly pořízeny neprofesionálně jen na mobil naší české delegátky 🙂
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Darii a Jiřího v pohodovém resortu Seaview Calodyne Lifestyle 4*

Daria a Jiří se rozhodovali mezi svatbou ve Středomoří a v exotice. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v oblíbeném resortu Seaview Calodyne Lifestyle, který má pohodovou atomsféru a velmi milý personál. Svatba u Indického oceánu se konala v altánku s krásným výhledem na známý ostrov Coin de Mire. Nevěsta a ženich si pak vychutnali svou svatební cestu s mnoha benefity pro novomanžele. Novomanželům přejeme všechno nejlepší!