Tropical Attitude 3* Superior

Mauricius, Indický oceán

Tropical Attitude je pohodový trendy resort určený pouze pro dospělé hosty. Nachází se na východním pobřeží v Trou d´Eau Douce nedaleko Belle Mare. Butikový resort, který prošel rekonstrukcí, nabízí navíc zcela nové privátní vily s bazénem. Vyniká příjemnou atmosférou, přátelským personálem a skvělou polohou v blízkosti ostrova Ile aux Cerfs s bílými plážemi, kam dvakrát denně zdarma hosty vozí loďka. S programem Otentik vás čekají pravé mauricijské zážitky.

Tropical Attitude 3* Superior

Cena svatební cesty
33 353 Kč
Cena svatby
ZDARMA
Zahrnuje:
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • resort po rekonstrukci se zcela novými vilami
 • pouze pro dospělé hosty od 18 let
 • v blízkosti ostrova Ile aux Cerfs s bílými plážemi (transfery loďkou dvakrát denně zdarma)
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • celkem 58 pokojů ve 2 kategoriích a 11 privátních vil s bazénem
 • 2 restaurace, 1 tradiční stánek a 1 bar
 • Spa, výběr plážových a vodních aktivit zdarma.

Oblíbený resort Tropical Attitude je určený pouze pro dospělé hosty, kterým nabízí pohodovou atmosféru, služby ochotného personálu a příjemný komfort. Resort prošel rekonstrukcí a nově poskytuje navíc privátní vily s bazénem.

Tropical Attitude se nachází na východním pobřeží Mauricia, v blízkosti Belle Mare. Nabízí krásný výhled na oceán s korálovým útesem a impozantní Lví horu na pevnině. Samotná pláž resortu je dlouhá, ale kamenitá. Ovšem Tropical Attitude má své eso v rukávu: tím je legendární ostrov Ile aux Cerfs, kam dvakrát denně vyplouvá loďka přímo z resortu. Po krátké plavbě lagunami s mangrovníky se hosté ocitnou na sněhobílých plážích.

Stejně jako všechny resorty řetězce Attitude, i Tropical staví svou filozofii na tradicích a péči o místní přírodu. Resort je vybudován z přírodních materiálů a klade důraz na lehký svěží styl – jeho měkké pastelové barvy se inspirují světlem při východu slunce.
Tropical Attitude nabízí ubytování v zrekonstruovaných pokojích dvou kategorií, postavených ve dvou patrech a s výhledem na oceán. Novinkou jsou stylové privátní vily o 60m2, které poskytují příjemné soukromí a mimo jiné i vlastní zahradu a bazén. Privátní vily Tropical Attitude, kde můžete relaxovat také ve vlastní houpací síti nebo na lehátkách, doporučujeme pro romantickou svatební cestu.

V resortu Tropical Attitude se podává místní i mezinárodní kuchyně. Hlavní restaurace každý večer podává tematické pokrmy světové kuchyně, malá restaurace Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu, se specializuje na místní kreolské lahůdky. Stánek TABAj podává tradiční mauricijské jídlo z ulice, ve stylu autentické mauricijské atmosféry resortu. Osvěžující drink si také můžete dát v baru Sea U.

Všechny resorty Attitude nabízí svým hostům originální program Otentik s pravými mauricijskými zážitky. Takovým zážitkem je např. večeře u mauricijské rodiny, která vás naučí tradiční recepty, nebo jednou týdně Otentik bazar, kde si můžete zakoupit suvenýry přímo od místních výrobců. Samozřejmostí jsou tradiční delikatesy i zábava s místní hudbou, sega show apod. Mobilní aplikace Otentik Discovery vás provede krásnými místy i méně známými kouty Mauricia.

Tropical Attitude je pohodový resort, kde hosté rádi relaxují na lehátkách před svými pokoji s výhledem na oceán, v privátních vilách či u bazénu. Malé Spa resortu mají 3 masážní místnosti a relaxační rituály jsou spjaté s mauricijskými elementy – zemí, mořem, sluncem a rostlinami. Tropical Attitude myslí také na nevěsty a nabízí „bridal room“, místnost pro přípravy make-upu a účesu nevěsty.

Tropical Attitude má pro své hosty aktivity zdarma: šnorchlování, loď s proskleným dnem, pétanque, stolní tenis, fitness se 4 stroji, stolní hry apod. Dvakrát denně z resortu vyplouvá loďka na Ile aux Cerfs, kde můžete strávit příjemný den na sněhobílých plážích. Pro hosty s All inclusive resort připraví piknikový koš. Za poplatek pak Tropical nabízí potápěčskou školu (PADI) v Belle Mare, celodenní výlety na katamaránu, golf a rybaření na oceánu.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius za romantikou a pohodou resortu Tropical Attitude!

Svatba v Tropical Attitude 3* Superior

Svatba na Mauriciu v resortu pouze pro dospělé, nově s privátními vilami a sněhobílými plážemi na blízkém ostrově Ile aux Cerfs.

Cena: ZDARMA

Svatební cesta v Tropical Attitude 3* Superior

Tropical Attitude je pohodový trendy resort určený pouze pro dospělé hosty. Nachází se na východním pobřeží v Trou d´Eau Douce nedaleko Belle Mare. Butikový resort, který prošel rekonstrukcí, nabízí navíc zcela nové privátní vily s bazénem. Vyniká příjemnou atmosférou, přátelským personálem a skvělou polohou v blízkosti ostrova Ile aux Cerfs s bílými plážemi, kam dvakrát denně zdarma hosty vozí loďka. S programem Otentik vás čekají pravé mauricijské zážitky.

Couple Seafront
Kapacita pokoje: 2 dospělí, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 25m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj s balkonem nebo terasou. Telefon, televize, mini bar, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, wi-fi na pokoji zdarma.

Couple Deluxe Seafront
Kapacita pokoje: 2 dospělí, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj s terasou v přízemí. Telefon, televize, mini bar, elektronický trezor, vybavení pro čaj, kávovar, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, wi-fi na pokoji zdarma.

Villa
Kapacita pokoje: 2 dospělí, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 2 dospělí. V přízemí, s privátním bazénem a zahradou (16m2). Telefon, televize, mini bar, elektronický trezor, vybavení pro čaj, kávovar (jedenkrát denně set kávových kapslí zdarma), klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, župan a pantofle, wi-fi na pokoji zdarma.

Stravování formou Polopenze, nebo All inclusive.

Tropical Attitude má k dispozici 2 restaurace, bar a stánek TABAj, kde se přes oběd a odpoledne podává tradiční mauricijské jídlo z ulice. V nabídce je tradiční a mezinárodní kuchyně. Pokud máte program All inclusive a přes den se vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

Program Otentik nabízí jedinečný zážitek tradiční večeře v mauricijské rodině (za příplatek).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • láhev domácího rumu
 • talíř ovoce na pokoji
 • 30 minutová masáž pro pár jedenkrát za pobyt
 • romantická večeře pro novomanžele jedenkrát za pobyt
 • tradiční plážová taška pro nevěstu
 • slaměný klobouk pro ženicha.

Benefity platí také pro svatební cestu v Tropical Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí musíte oslavit v rozmezí 3 měsíce před příletem a 3 měsíce po příletu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Klaudia & Michal

Svatební cesta na Mauriciu Klaudie a Michala v resortu Tropical Attitude 3* Superior

Klaudia a Michal si pro svou svatební cestu v exotickém ráji vybrali ostrov Mauricius a resort Tropical Attitude 3* Superior se slevami a benefity pro novomanžele.
Novomanželům přejme vše nejlepší.

Svatební foto: Motion

Jana & Danijel

Svatba na Mauriciu Jany a Danijela v resortu Tropical Attitude 3* Superior

Dobrý deň pani Borčická,

veľmi pekne ďakujem za email, detailné informácie a celú organizáciu.

Čo sa týka svatby, tak si myslím, že sme si ju všetci užili a bola pohodová atmosféra. Koordinárka aj fotograf boli naozaj fantastickí.
Taktiež sme mali veľké šťastie s počasím, aj keď teda pomerne dosť fúkalo.

A uplne som zabudla pochvalit Davida! Velmi nam pomohol, bol mily a vsetko prebiehalo uplne hladko. Dokonca sme zistili, ze sme v Prahe
skoro susedia, tak snad nas navstivi, ked pride. 🙂

Obaja ešte raz ďakujeme za profesionálne jednanie a prajeme veľa spokojných klientov.
V prílohe posielam ešte pár fotiek.

Jana
Dana & Petr

Svatba na Mauriciu Dany a Petra v resortu Tropical Attitude 3* Superior

Dobrý den, Lucie,

děkuji moc za zaslání všech informací i naší svatební momentky 🙂
Pobyt na Mauriciu byl naprosto bezproblémový a ještě jednou všem děkujeme za výbornou organizaci a celkový servis.
V rezortu se nám líbilo, oceňujeme především moc milý personál a příjemný klid.

Ještě jednou moc děkujeme a ať se vám daří.

Pěkný den

Dana
Denisa & Jiří

Svatba na Mauriciu Denisy  a Jiřího v resortu Tropical Attitude 3* Superior

Dobrý den paní Bočková,

moc Vám děkujeme za milou gratulaci. 🙂

Na Mauriciu bylo skvěle, vše jsme si užili na 100%. Rezort jsme také vybrali na jedničku, malý a útulný, se skvělých servisem ze strany jeho zaměstnanců.

Rádi bychom také pochválili naší delegátku slečnu Lucii a poděkovali jí za její ochotu. Ve svatební den nám byla velkou oporou a celkově jsme věděli, že se na ní můžeme ve všem spolehnout.

Postup ohledně dokumentů je nám zatím jasný, když by nastala nějaká komplikace určitě se ozveme.

Ještě jednou díky za zprostředkování našeho vysněného dne, určitě Vás doporučíme dál.

Hezký den

Denisa
Lucie & Martin

Svatba na Mauriciu Lucie a Martina v resortu Tropical Attitude 3* Superior

Dobrý den,
Moc děkujeme 🙂
Všechno bylo super, i počasí nám krásně vyšlo. Chceme zvlášť poděkovat Terce, byla skvělá jak při obřadu, tak při výletu! V resortu jsme byli jediní Češi, rozhodně tu dávají přednost spíše francouzštině než angličtině. Ostrov naproti byl neskutečný…úžasné pláže, můžeme jen doporučit.
Hezký den přejeme

Lucie
Denisa & Richard

Svatba na Mauriciu Denisy & Richarda v resortu Tropical Attitude 3* Superior

Dobrý den, omlouvám se, že odepisuji,až po delší době. Bylo to naprosto úžasné moc Vám za vše děkujeme. Návrat do reality byl hodně tvrdý to je pravda :-). Ubytování bylo super, hotel je nádherný. Byl to krásný zážitek. Určitě se tam ještě v budoucnu vrátíme. Moc Vám děkujeme za bezchybný a profesionální přístup. Rádi Vás budeme doporučovat i dalším párům.

Richard
Alexandra & Jan

Svatební cesta na Mauriciu Alexandry a Jana v resortu Tropical Attitude 3* Superior

Dobrý den,

předem se omlouvám za pozdní reakci, ale po návratu jsme se hned rozjeli po služebních cestách a začlenili jsme se zpět do pracovního procesu, aniž jsme se stačili rozkoukat.
Dovolená byla jedním slovem báječná. Těším se na volný víkend, abychom mohli přebrat fotky. Hotel byl naprosto skvělý a nemůžeme si na nic stěžovat. Myslím, že jsme se snažili dosáhnout na dovolené maxima a náležitě jsme si to užili. Delegátky, které se u nás při výletech střídaly byly skvělé. Katka nás měla primárně na starost a musím říct, že nám byla od první minuty sympatická.

Moc děkujeme za krásné přivítání a za zprostředkování nezapomenutelné dovolené! Na FB ráda recenzi napíšu, a jestli mohu, u fotek na instagramu uveřejním Váš odkaz.

Přeji pěkný večer

Alexandra
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty