CK YachtWedding

Tropical Attitude 3* Superior

Mauricius, Indický oceán

Tropical Attitude je pohodový trendy resort určený pouze pro dospělé hosty. Nachází se na východním pobřeží v Trou d´Eau Douce nedaleko Belle Mare. Butikový resort, který prošel rekonstrukcí, nabízí navíc zcela nové privátní vily s bazénem. Vyniká příjemnou atmosférou, přátelským personálem a skvělou polohou v blízkosti ostrova Ile aux Cerfs s bílými plážemi, kam dvakrát denně zdarma hosty vozí loďka. S programem Otentik vás čekají pravé mauricijské zážitky.

Tropical Attitude 3* Superior

Cena svatební cesty:
33 099 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality 550EUR

 • resort po rekonstrukci se zcela novými vilami
 • pouze pro dospělé hosty od 18 let
 • v blízkosti ostrova Ile aux Cerfs s bílými plážemi (transfery loďkou dvakrát denně zdarma)
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • celkem 58 pokojů ve 2 kategoriích a 11 privátních vil s bazénem
 • 2 restaurace, 1 tradiční stánek a 1 bar
 • Spa, výběr plážových a vodních aktivit zdarma.

Oblíbený resort Tropical Attitude je určený pouze pro dospělé hosty, kterým nabízí pohodovou atmosféru, služby ochotného personálu a příjemný komfort. Resort prošel rekonstrukcí a nově poskytuje navíc privátní vily s bazénem.

Tropical Attitude se nachází na východním pobřeží Mauricia, v blízkosti Belle Mare. Nabízí krásný výhled na oceán s korálovým útesem a impozantní Lví horu na pevnině. Samotná pláž resortu je dlouhá, ale kamenitá. Ovšem Tropical Attitude má své eso v rukávu: tím je legendární ostrov Ile aux Cerfs, kam dvakrát denně vyplouvá loďka přímo z resortu. Po krátké plavbě lagunami s mangrovníky se hosté ocitnou na sněhobílých plážích.

Stejně jako všechny resorty řetězce Attitude, i Tropical staví svou filozofii na tradicích a péči o místní přírodu. Resort je vybudován z přírodních materiálů a klade důraz na lehký svěží styl – jeho měkké pastelové barvy se inspirují světlem při východu slunce.
Tropical Attitude nabízí ubytování v zrekonstruovaných pokojích dvou kategorií, postavených ve dvou patrech a s výhledem na oceán. Novinkou jsou stylové privátní vily o 60m2, které poskytují příjemné soukromí a mimo jiné i vlastní zahradu a bazén. Privátní vily Tropical Attitude, kde můžete relaxovat také ve vlastní houpací síti nebo na lehátkách, doporučujeme pro romantickou svatební cestu.

V resortu Tropical Attitude se podává místní i mezinárodní kuchyně. Hlavní restaurace každý večer podává tematické pokrmy světové kuchyně, malá restaurace Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu, se specializuje na místní kreolské lahůdky. Stánek TABAj podává tradiční mauricijské jídlo z ulice, ve stylu autentické mauricijské atmosféry resortu. Osvěžující drink si také můžete dát v baru Sea U.

Všechny resorty Attitude nabízí svým hostům originální program Otentik s pravými mauricijskými zážitky. Takovým zážitkem je např. večeře u mauricijské rodiny, která vás naučí tradiční recepty, nebo jednou týdně Otentik bazar, kde si můžete zakoupit suvenýry přímo od místních výrobců. Samozřejmostí jsou tradiční delikatesy i zábava s místní hudbou, sega show apod. Mobilní aplikace Otentik Discovery vás provede krásnými místy i méně známými kouty Mauricia.

Tropical Attitude je pohodový resort, kde hosté rádi relaxují na lehátkách před svými pokoji s výhledem na oceán, v privátních vilách či u bazénu. Malé Spa resortu mají 3 masážní místnosti a relaxační rituály jsou spjaté s mauricijskými elementy – zemí, mořem, sluncem a rostlinami. Tropical Attitude myslí také na nevěsty a nabízí „bridal room“, místnost pro přípravy make-upu a účesu nevěsty.

Tropical Attitude má pro své hosty aktivity zdarma: šnorchlování, loď s proskleným dnem, pétanque, stolní tenis, fitness se 4 stroji, stolní hry apod. Dvakrát denně z resortu vyplouvá loďka na Ile aux Cerfs, kde můžete strávit příjemný den na sněhobílých plážích. Pro hosty s All inclusive resort připraví piknikový koš. Za poplatek pak Tropical nabízí potápěčskou školu (PADI) v Belle Mare, celodenní výlety na katamaránu, golf a rybaření na oceánu.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius za romantikou a pohodou resortu Tropical Attitude!

Tropical Attitude je pohodový trendy resort určený pouze pro dospělé hosty. Nachází se na východním pobřeží v Trou d´Eau Douce nedaleko Belle Mare. Butikový resort, který prošel rekonstrukcí, nabízí navíc zcela nové privátní vily s bazénem. Vyniká příjemnou atmosférou, přátelským personálem a skvělou polohou v blízkosti ostrova Ile aux Cerfs s bílými plážemi, kam dvakrát denně zdarma hosty vozí loďka. S programem Otentik vás čekají pravé mauricijské zážitky.

Couple Seafront

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 25m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj s balkonem nebo terasou. Telefon, televize, mini bar, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, wi-fi na pokoji zdarma.

Couple Deluxe Seafront

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj s terasou v přízemí. Telefon, televize, mini bar, elektronický trezor, vybavení pro čaj, kávovar, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, wi-fi na pokoji zdarma.

Villa

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 2 dospělí. V přízemí, s privátním bazénem a zahradou (16m2). Telefon, televize, mini bar, elektronický trezor, vybavení pro čaj, kávovar (jedenkrát denně set kávových kapslí zdarma), klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, župan a pantofle, wi-fi na pokoji zdarma.

Stravování formou Polopenze, nebo All inclusive.

Tropical Attitude má k dispozici 2 restaurace, bar a stánek TABAj, kde se přes oběd a odpoledne podává tradiční mauricijské jídlo z ulice. V nabídce je tradiční a mezinárodní kuchyně. Pokud máte program All inclusive a přes den se vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

Program Otentik nabízí jedinečný zážitek tradiční večeře v mauricijské rodině (za příplatek).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • láhev domácího rumu
 • talíř ovoce na pokoji
 • 30 minutová masáž pro pár jedenkrát za pobyt
 • romantická večeře pro novomanžele jedenkrát za pobyt
 • tradiční plážová taška pro nevěstu
 • slaměný klobouk pro ženicha.

Benefity platí také pro svatební cestu v Tropical Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí musíte oslavit v rozmezí 3 měsíce před příletem a 3 měsíce po příletu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Svatba na Mauriciu v resortu pouze pro dospělé, nově s privátními vilami a sněhobílými plážemi na blízkém ostrově Ile aux Cerfs.
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality 550EUR

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš

Lucie a Leoš si přáli krásnou svatbu v exotice na písečné pláži. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v plážovém resortu Preskil. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba na Mauriciu Milušky a Míry v resortu Recif Attiude

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu Yachtwedding, kteří se podíleli na plánování naší svatby na Mauriciu. Od začátku až do konce vše proběhlo hladce. Dostali jsme několik nabídek hotelů na Mauriciu, vybrali jsme menší 3hvězdičkový hotel na severu ostrova, který byl pouze pro dospělé. Servis byl v pořádku, s hotelem jsme byli spokojeni. Opravdu velké plus bylo, že jsme si v klidu mohli užívat svatbu i svatební cestu bez ratolestí v klidu 🙂 Svatební den proběhl také bez problému, vyšlo nám počasí, ještě dvě hodiny před svatbou jsme se opalovali na pláži 🙂 Překladatel i svatební koordinátorka z našeho hotelu byli velice vstřícní. Vybrali jsme fotografa Irw ina, fot ografie měl hotové za pět dní 🙂 Svatbu přes tuto agenturu doporučuji všem, kteří chtějí svatbu bez zbytečného stresování a plánování. Tuto agenturu nám doporučila známá, která se tam vdávala na podzim a rozhodně my můžeme doporučit dále ostatním 🙂 Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v budoucnu. 🙂

Novomanželé Ofnerovi

Miluška a Míra si pro svou svatbu v exotice vybrali lifestylový resort Recif Attitude na severozápadní straně ostrova, který je jen pro dospělé. Právně platná svatba proběhla přímo na pláži a po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Hany a Lubomíra v pohádkových vilách The Maradiva Villas Resort & Spa 6*

Přejí krásný den, paní Bočková

děkujeme za blahopřání. Cesta, pobyt, ale hlavně i obřad, byl na výbornou, děkujeme za nabídku resortu, který měl vše, co jsme mohli si jen přát.

Staňka byla skvělá osoba, která nás trpělivě doprovázela. Zaslouží si také uznání a pochvalu.

Lubomír

Hana a Lubomír si vybrali pohádkové místo pro svatbu na Mauriciu, unikátní resort The Maradiva Villas 6*, který má pouze luxusní vily. Svatba snů se konala 27. dubna v altánu na Indickým oceánem. Novomanželé si užili romantickou svatební cestu v soukromé své privátní vily s benefit pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na pláži na Mauriciu Nikol a Leoše, resort Shandrani

Dobrý vecer my jsme dnes dorazili domu do irska:) Jinak dovolena a svatba byla super a hlavne krásný zážitek 😉 vse bylo jak melo akorat ten let byl dlouhý 😉

Leoš

Romantická svatba Nikol a Leoše se konala na Mauriciu, v lokalitě Blue Bay, na krásné písečné pláži luxusního resortu Shandrani. Nevěsta a ženich strávili v resortu Beachcomber Shandrani také svou svatební cestu a vychutnali si romantické výhody pro novomanžele. Svatba na Mauriciu.

Svatba na Mauriciu Michaely a Petera, resort Tamassa

Dobry den, mali sme sa vyborne, vsetko bolo v poriadku, len teraz v praci vobec vobec nestiham… 😉
Mali sme krasnu romanticku svadbu.

Peter

Michaela a Peter si vybrali pro svou svatbu a svatební cestu na Mauriciu krásný resort Tamassa by LUX 4* v lokalitě Bel Ombre. Svatba se konala na pláži a novomanželé zůstali v resortu Tamassa na romantickou svatební cestu s komfortem All inclusive. Svatba na Mauriciu.

Andrea & Radovan – svatba na Mauriciu v golfovém resortu Tamarina Golf.

Andrea a Radovan si pro svou svatbu v ráji exotiky vybrali golfový resort Tamarin Golf na západě ostrova. Svatba se konala na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele, kterou si novomanželé ještě prodloužili cestou na blízký ostrov Reunion. Blahopřejeme!

Svatební cesta na Mauriciu Zuzany a Branislava v pohodovém Tamassa by LUX 4*

Dobrý deň,
Mali sme sa výborne, aj keď cesta tam a späť bola dosť únavná. Maurícius je krásny ostrov a nechcelo sa nám odtiaľ odísť. V rezorte bolo všetko v poriadku. Skvelé jedlo, čistota, pocit luxusu a všade prítomný veľmi milý servis. Veľmi sa nám páčil aj výlet, ktorý sme mali posledný deň. Veľa sme toho videli a aj šofér bol super. Len škoda, že sa to už celé skončilo. Počas pobytu nás dvakrát kontaktovala aj delegátka Tereza, či je všetko v poriadku. Spolu s manželkou by sme sa Vám chceli touto cestou poďakovať za sprostredkovanie tohto zážitku a určite Vás budeme odporúčať známym.

Branislav

Zuzana a Branislav si přáli svatební cestu na pláži v exotice s benefity pro novomanžele. Vybrali si resort Tamassa by LUX na jihu ostrova, což je klidnější a „divočejší“ část Mauricia. Proto jsme novomanželům nabídli jako dárek také půldenní výlet privátním vozem s řidičem zdarma, díky kterému poznali další krásy Mauricia, které jsou jinak konkrétně z jižního pobřeží hůře dostupné.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara

Klára a Petr si přáli krásnou svatbu v exotice na pláži, kterou si užijí v romantice a pohodě se svými nejbližšími. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v luxusním resortu LUX* Le Morne, pod světoznámou horou Le Morne Brabant. Svatba v exotickém ráji se konala na pláži pod palmami, s výhledem na tyrkysový Indický oceán. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!