Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius 3* Superior

Mauricius, Indický oceán

Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius patří mezi nejlepší tříhvězdičkové resorty. Je to rovnou All inclusive resort, který vychází z mauricijskýc tradic. Leží přímo na krásné bílé pláži Belle Mare. Doporučujeme pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius 3* Superior

Cena svatební cesty
37 754 Kč
Cena svatby
ZDARMA
Zahrnuje:
70% sleva pro nevěstu
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • All inclusive resort
 • krásná lokalita s bílou písečnou pláží v Belle Mare
 • menší resort u pláže dlouhé celkem 1,5km
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • celkem 77 pokojů ve 2 kategoriích
 • 2 restaurace a 2 bary
 • 1 bazény (část pro děti), Fitness centrum, Wellness centrum, dětský klub, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma
 • výhodná poloha blízko ostrova Ile aux Cerfs.

Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius patří mezi nejlepší tříhvězdičkové resorty na Mauriciu. Nachází se v prémiové lokalitě Belle Mare u krásné bílé písečné pláže a je to rovnou All inclusive resort, pro svatební cestu bez starostí.

Veranda Palmar Beach je vybudovaný v jednoduchém stylu plážového resortu. Interiér a dekorace v teplých prosluněných barvách vychází z mauricijských tradic, ke kterým se resort vrací také ve své nabídce aktivit a zážitků.

Veranda Palmar je menší resort, který má celkem jen 77 pokojů Comfort s výhledem buď do zahrad či na bazén, nebo na oceán. Všechny mají balkon nebo terasu. Resort se nachází přímo u vyhledávané bílé písečné pláže Belle Mare, která je celkem dlouhá 1.5km.

Veranda Palmar je All inclusive resort a svým hostům nabízí snídaně formou bufetu, obědy formou bufetu nebo vybraného menu s obsluhou (table d´hote) a večeře formou bufetu nebo vybraného menu. Dále odpolední čaj a kávu s palačinkami a snacky, nealkoholické a alkoholické nápoje místní provenience včetně koktejlů (denně na baru od 11:00 do 23:00hod.), denně doplňovaný minibar na pokoji. Pokud se vydáte na výlet, resort vám s sebou zabalí piknikový balíček (je třeba ohlásit 24 hodin předem na recepci).

Hlavní restaurace Regatta nabízí mezinárodní kuchyni včetně vegetariánské, plážová restaurace a zároveň plážový bar Horizon podává tradiční pokrmy na grilu, mořské plody a ryby a denní speciality. Bar Baracuda nabízí kromě nápojů také lehké občerstvení.

Veranda Palmar Beach Hotel má pro své hosty připraveno mnoho aktivit. Má jeden bazén (část vymezena pro děti), zdarma je Fitness centrum, šnorchlování, vodní aerobik, šlapadla, loďky s proskleným dnem, plachetnice, windsurfing, plážový volejbal, petanque a další. Pro děti je připraven dětský klub s denním programem.

Resort také nabízí kurzy potápění (PADI), kitesurfing, pro který jsou zde skvělé podmínky, chůzi po mořském dně, parasailing, vodná lyže, rybaření na oceánu, horská kola, celodenní výlety na katamaránu atd. Na vyžádání je také golf v golfovém klubu Heritage na jihu ostrova (Le Domaine de Bel Ombre).

Hosté mohou relaxovat v malém Wellness centru Seven Colours, kde jsou k dispozici dvě masážní místnosti, sauna a salon krásy. Veranda Palmar pro své hosty také připravuje zábavu s týdenním programem, s živou hudbou, sega show, ochutnávkou místních rumů apod.

Vydejte se spolu na svatební cestu na Mauricius v Belle Mare, do Veranda Palmar Beach plného slunce a zábavy!

Svatba ve Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius 3* Superior

Svatba na Mauriciu na bílé písečné pláži Belle Mare, v malém All inclusive resortu plném pohody a zábavy

Cena: ZDARMA

Svatební cesta v Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius 3* Superior

Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius patří mezi nejlepší tříhvězdičkové resorty. Je to rovnou All inclusive resort, který vychází z mauricijskýc tradic. Leží přímo na krásné bílé pláži Belle Mare. Doporučujeme pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Comfort room
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 36-38m2, kapacita max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let, nebo 2 dospělí a 1 teenager (12-17 let). Pokoj s výhledem do zahrad, s privátním balkonem nebo terasou. 1x postel king size a 1x sofa lůžko, wi-fi, klimatizace, elektronický trezor, telefon, minibar, televize, vybavení pro kávu a čaj, fén.

Comfort Sea View
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 36-38m2, kapacita max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let, nebo 2 dospělí a 1 teenager (12-17 let). Pokoj s výhledem na oceán, s privátním balkonem nebo terasou. 1x postel king size a 1x sofa lůžko, wi-fi, klimatizace, elektronický trezor, telefon, minibar, televize, vybavení pro kávu a čaj, fén.

All inclusive.

Veranda Palmar Beach Hotel je rovnou All inclusive. Má dvě restaurace a dva bary. Hlavní restaurace Regatta nabízí mezinárodní kuchyni včetně vegetariánské, plážová restaurace a plážový bar Horizon podává tradiční mauricijské pokrmy na grilu, mořské plody, ryby a denní speciality. Bar Baracuda nabízí kromě nápojů a koktejlů i lehké občerstvení.

Pokud se vydáte na výlet, personál vám s sebou zabalí piknikový balíček (je třeba ohlásit 24 hodin předem na recepci).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • sleva 70% pro nevěstu
 • romantická dekorace pokoje při příjezdu
 • 1x tác se sezónním ovocem
 • 1x láhev sektu.

Benefity platí také pro svatební cestu ve Veranda Palmar Beach Hotelu na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Alžběta & Martin

Svatba na Mauriciu Alžběty a Martina v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Dobrý den, pane Ulrichu,

děkuji za přivítání. Pokud bych měl cestu popsat jedním slovem, tak by to bylo NADŠENOST. Podrobněji to zkusím v následujících řádcích:

Cesta letadlem se společností KLM:
No, jelikož v letenkách nebyl zahrnut seating, tak na cestě tam i zpět nás to v letadle rozhodilo doprostřed přes uličku. Cestu tam jsme s tím bohužel nic neudělali, zpět jsem se již na přepážce domluvil a seděli jsme spolu, sic v úplně poslední řadě uprostřed, ale to neva. Za ušetřených 6 tisíc Kč oproti letence přes Dubaj to stálo, ale je potřeba si seating domluvit už v Praze na letišti, kde se místa přidělují i na cestu z Amstru. Jediné, co nás trochu mrzelo, byl odjezd z hotelu poslední den hned ráno, takže se přišlo o poslední den u moře. Ale toho jsme si užili dosyta i do té doby 🙂 Jídlo a služby na palubě letadla standardní, na tom asi není co vymýšlet, každému chutná něco jiného.

Hotel:
Od hotelu Veranda Palmar Beach jsme si moc neslibovali, přeci jen 3***, ale nebylo to pro nás důležité. No, nedovedu si tedy představit, jak to chodí ve 4**** a 5*****, každopádně tady jsme se cítili jak na zámku. Neskutečně ochotný personál, to jsem ještě tedy nezažil v žádném hotelu na žádném kontinentě. Nic není problém, všichni milí, všechno zařídí, pokecají, a ne kvůli tomu, aby z hosta vymámili peníze, ale prostě jen tak. Pokoj krásný, dali nám pokoj hned u pláže s výhledem na moře, standardně zcela jistě bývá za příplatek. Celkově si nás hodně předcházeli si myslím, zřejmě kvůli svatbě, která vlastně byla jediná v tomto hotelu během našeho pobytu. V all-inclusive k dispozici velké množství koktejlů. Jediný prostor na zlepšení by mohlo být pro někoho jídlo. My si vždy vybrali, ale výběr nebyl tak velký a pro někoho náročnějšího by to mohl být problém. Snídaně stejné každý den, na nich není co vymýšlet. Obědy a večere se neopakovaly, ale ke konci už nám různé masové směsi připadaly všechny stejné. Nicméně nebylo to tím, že by jídlo bylo odbyté, to v žádném případě, kuchaři se velmi snažili a za svými výsledky si stáli. Při každé večeři byl k dispozici „mauricijský koutek“ s místními pokrmy, to bylo moc hezké. Využili jsme i další služby jako masáže a hotelový obchod. Do tohoto hotelu bychom se určitě moc rádi vrátili, je opravdu krásný, opečovávaný, stará se o něj opravdu velké množství lidí a je opravdu zvelebovaný a načančaný. Spropitné místní personál nevyžaduje, i tak si ho od nás někteří zasloužili za svůj přístup a služby. Krásně se ale chovali všichni ke všem hostům

Moře a pláž:
Ač jsme do hotelu první den dorazili pod mrakem s přeháňkami, tak bílá pláž a tyrkysové moře nám doslova vyrazily dech. Neskutečná nádhera a když to po několika dnech probarvilo i slunko, tak to byla opravdu pastva pro oči. Hotel Veranda Palmar Beach je spolu se sousedním Luxem* na Belle Mare podle mě na nejhezčím místě. Kam se hrabe Ambre a další. Co jsme se procházeli na obě strany po pláži, tak Veranda jedna z mála, ne-li jediná, každodenně pláž uklízela, zametala od chaluch apod. U jiných hotelů je standardem před vstupem do moře bordýlek, zde nehrozilo. Pro hotelové hosty k dispozici možnost půjčení různých vodních sportů jako např. kajak, šlapadlo, windsurf, dále výlet lodí s proskleným dnem a šnorchlování na korálovém útesu. To vše v ceně. Za příplatek pak speciálnější sporty (jízda na banánu, vodních lyžích, větší výlety lodí, parasailing atd.). Na pláži k dispozici bar s all-inclusive a restaurace (ta už za peníze, ale jeden oběd zdarma).

Svatba:
Jelikož hned od přistání na Mauriciu pršelo, ale delegátka Tereza nás uklidňovala, že cyklónek se hned přežene a na druhém konci ostrova už bude krásně, tak nám to nijak nevadilo. Když v kuse lilo i druhý den, tak už jsme začli být nervózní. Třetí propršený den jsme se již smířili s obřadem varianty C (A-pláž pod gazebem, B-v případě nepřízni počasí pod střížkou v plážové restauraci, C-v hodně špatném počasí obřad na recepci). O to krásnější bylo, když jsme se ve svatební den probudili a ráno jsme poprvé spatřili sluníčko 🙂 A v podstatě všichni hosté i personál působili tak jako šťastněji a veseleji, takže celý den se všichni na sebe usmívali, to bylo moc hezké. Svatbu jsme předtím domluvili s koordinátorkou Veronique a delegátkou Markétou. Obě naprosto profesionální, zařídili svatbu snů, naprosto přesně jak jsme si představovali. Trošku je obě podezřívám, že i to počasí nějak zařídili 🙂 Obřad se konal na pláži, která není přímo před hotelem, kde se nacházejí lehátka a slunečníky, ale asi 50 metrů vedle, takže jsme byli mimo zraky čumilů, i tak se kolemjdoucí přišli podívat, ale to bylo spíš hezké. Obřad v angličtině, poté s Markétou v češtině, připravila krásné sliby a s úředníkem se domluvila na českém ANO a ne na YES, I DO, jako tomu někde jinde bývá. Po obřadu focení s Nat&Jude, moc milí lidé, focení bylo zábavné, fotky prý standardně budou hotové do tří týdnů, zašlou přes dropbox. Večeře ve vyzdobeném altánku v plážové restauraci, menu jsme si vybrali předem, opravdová mňamka.

Celkové shrnutí:
Byla to vážně bomba. Všechno tak, jak jsme si představovali plus nadšení, že to je ještě lepší. Byli (a jsme) neuvěřitelně šťastní. Obrovské díky Vaší agentuře za zprostředkování, největší díky však Markétě, byla vážně milá a ochotná a ač to s některými klienty nemá třeba jednoduché, tak je opravdová profesionálka a nám zařídila dosavadní nejkrásnější moment v našem životě.

K organizačním záležitostem, čekáme na oddací list, který by měl přijít poštou. Prosíme i o zaslání potřebných údajů o svědcích, svědčili nám Markéta a Veronique.

Ještě jednou moc děkujeme, všude Vás budeme doporučovat. Kdyby někdo z Vašich budoucích klientů měl nějaké otázky, není problém je na nás přesměrovat, rádi pomůžeme.

Martin a Alžběta
Gabriela & Zdeněk

Svatba na Mauriciu Gabriely a Zdeňka v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Gabriela a Zdeněk si přáli svatbu na pláži a pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji si vybrali exotiku Mauricia a resort Veranda Palmar 3* Superior na krásné bílé pláži Belle Mare. Právně platná svatba proběhla dne 11.11.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Nat&Jude

Petra & Jan

Svatba na Mauriciu Petry  a Jana v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Petra s Janem si přáli svatbu na pláži a pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji si vybrali exotiku Mauricia a resort Veranda Palmar 3* Superior na krásné bílé pláži Belle Mare. Právně platná svatba proběhla dne 20.10.

Novomanželům blahopřejeme!

Kateřina & Petr

Svatba na Mauriciu Kateřiny & Petra v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Kateřina a Petr si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svatba proběhla na pláži Belle Mare v v resortu Veranda Palmar 3* Superior, kde novomanželé strávili svou svatební cestu. Svatební cestu jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Martina & Václav

Svatba na Mauriciu Martiny & Václava v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Dobrý den,

děkujeme. Omlouvám se za opožděnou odpověď, hned po návratu se na nás nahrnula spousta práce.

Několik malých mušliček mi v kapse kraťasů zůstalo. Ve Veranda Palmar se nám líbilo. Moc hodní lidé, dobré jídlo.

Teď tedy počkáme na oddací list a pak se vrhneme na úřady.

Martina
Renáta & Antonín

Svatba na Mauriciu Renáty a Antonína v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Renáta a Anotnín si přáli svatbu na pláži a pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji si vybrali exotiku Mauricia a resort Veranda Palmar 3* Superior na krásné bílé pláži Belle Mare. Právně platná svatba proběhla dne 12.12.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Motion

Zuzana & Marek

Svatba na Mauriciu Zuzany a Marka v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Marek se Zuzanou si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a resort Veranda Palmar 3* Superior na krásné bílé pláži Belle Mare.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatební fotografie jsou od fotografa Cedrica z Beyond Photography Mauritius.

Alena & Norbert

Svatba na Mauriciu Aleny a Norberta v resortu Veranda Palmar 3* Superior

Ďakujeme veľmi pekne ❣️🙏🏻

Najradšej by sme si to dali ešte raz 😃🔆 Delegátka Markétka je skvelá a Vy všetci tiež 👍🏻🤗
Ubehlo to rýchlo. Máme množstvo krásnych zážitkov.

Alena
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty