Chuini Zanzibar Beach Lodge 4*

Zanzibar, Indický oceán

Na místě původního sultánského paláce Chuini, v tropické zahradě o rozloze 1,5ha a s výhledy na překrásné západy slunce najdete stylový hotel s pouze 13 pokoji a skvělými službami. Objevte nejen historii ostrova, ale nahlédněte i do budoucnosti díky mnoha aktivitám hotelu, které pomáhají rozvoji tamního obyvatelstva a udržení tropické přírody.

Chuini Zanzibar Beach Lodge 4*

Cena svatební cesty
41 886 Kč
Cena svatby
9 100 Kč
Zahrnuje:
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Romantické focení zdarma
Česká - slovenská asistence
 • menší hotel umístěný mezi pozůstatky sultánského paláce
 • na západě ostrova v oblasti Bububu
 • při odlivu moře ustupuje až ke korálovému útesu
 • 13 pokojů v 5 kategoriích
 • 1 restaurace a bar
 • 2 bazény
 • možnost snídaně a polopenze
 • transfer na letiště trvá cca 35min

Mezi zbytky původního paláce Chuini, v zahradě o rozloze 1,5ha a s jedinečnými západy slunce najdete tento“šik“ hotel. Rybářské loďky, vyplouvající brzy ráno ze zátoky, Vám poskytnou jedinečný pohled na místní život. Na protějším břehu zátoky najdete pozůstatky původního paláce, který byl s druhou stranou zátoky spojen mostem. Dnes v těchto místech najdete překrásný menší hotel, jehož součástí je i původní věž, která nyní ukrývá obchod se suvenýry, ale i tak po pár schodech můžete vystoupat nahoru a kochat se výhledem na vody Indického oceánu.

Stylové bungalovy nebo vilka v tradičním zanzibarském stylu Vám poskytnou skvělé útočiště před slunečními paprsky. Každý z pokojů nabízí výhled na moře a vybavení pro ničím nerušenou dovolenou.

Jediná hotelová restaurace Ocean Breeze se nachází v altánku přímo nad mořem s výhledem na dech beroucí západy slunce. Jedinečného a nejen kulinářského zážitku se Vám dostane díky možnosti večeře mezi troskami původního sultánského paláce za svitu pochodní nebo přímo na pláži pod hvězdami.

Vyzkoušet vody Indického oceánu můžete na menší písečné pláži. Jen nezapomeňte, že během odlivu moře ustupuje až o stovky metrů. V takovém případě se můžete osvěžit v jednom ze dvou bazénů.

Vydejte se objevovat krásy podmořského života nejen přímo u hotelu, ale za příplatek Vás rádi odvezou i na nedaleký ostrůvek. Nestačí-li Vám pozorování podmořského života jen z hladiny, ale rádi se ponoříte i do hlubin oceánu, v hotelu Vám rádi zajistí i výlety na ty nejlepší potápěčské spoty v okolí. Nezapomeňte ani možnost rybolovu na otevřených vodách oceánu.

Nezapomeňte na návštěvu lázeňského centra Chuni SPA, kde Vám rádi doporučí některou z relaxačních procedur za použití místních kosmetických produktů značky Inaya Zanzibar.

Chuini Zanzibar Beach Lodge úzce spolupracuje i s nedalekou vesničnkou Meli Nane na několika projektech. Lodge podporuje ekologické smýšlení, vzdělání rybářů a poskytuje praxi pro budoucí pracovníky v turismu. Většina pracovníků resortu jsou tak místní obyvatelé.

Hotel se nachází cca 12km severně od Stone Town. Transfer privátním vozem z letiště trvá cca 35min.

Svatba v Chuini Zanzibar Beach Lodge 4*

Svatební obřad mezi pozůstatky sultánského paláce s výhledem na moře.

Cena: 9 100 Kč

Svatební cesta v Chuini Zanzibar Beach Lodge 4*

Na místě původního sultánského paláce Chuini, v tropické zahradě o rozloze 1,5ha a s výhledy na překrásné západy slunce najdete stylový hotel s pouze 13 pokoji a skvělými službami. Objevte nejen historii ostrova, ale nahlédněte i do budoucnosti díky mnoha aktivitám hotelu, které pomáhají rozvoji tamního obyvatelstva a udržení tropické přírody.

Deluxe Bungalow
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 35m2, kapacita max 2 dospělí, počet: 4. Klimatizace, zařízení na přípravu čaje a kávy, sedací souprava, terasa s výhledem na oceán, koupelna s vanou nebo sprchou, župan, pantofle, fén, trezor, moskytiéra.

Superior Bungalow
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max 3 dospělí, počet: 5. Klimatizace, zařízení na přípravu čaje a kávy, sedací souprava, terasa s výhledem na oceán, koupelna s vanou nebo sprchou, župan, pantofle, fén, trezor, moskytiéra, manželská postel.

Premium Bungalow
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 35m2, kapacita max 2 dospělí, počet: 3. Klimatizace, zařízení na přípravu čaje a kávy, sedací souprava, terasa s výhledem na oceán, koupelna s vanou nebo sprchou, župan, pantofle, fén, trezor, moskytiéra, manželská postel, služby butlera.

Honeymoon Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max 2 dospělí. Klimatizace, zařízení na přípravu čaje a kávy, sedací souprava, terasa s výhledem na oceán, koupelna s vanou nebo sprchou, župan, pantofle, fén, trezor, moskytiéra, manželská postel, služby butlera.

Villa
Kapacita pokoje: 4 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 135m2, kapacita max 4 dospělí, počet: 1. V přízemí se nachází studio, které může být změněno v ložnici se dvěma oddělenými postelemi. 2 ložnice, Klimatizace, zařízení na přípravu čaje a kávy, obývací část, terasa s výhledem na oceán, 2 koupelny s vanou nebo sprchou, župan, pantofle, fén, trezor, moskytiéra, manželská postel, služby butlera.

Snídaně, polopenze a all inclusive

All inclusive zahrnuje snídani, oběd, večeři, místní pivo, víno a nealko nápoje.

Novomanželé při příjezdu obdrží:

 • romantickou večeři (platí při pobytu s polopenzí a all inclusive)
 • talíř s ovocem
 • květinovou dekoraci pokoje

Romantické focení zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Zanzibarská SIM karta do mobilního telefonu zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Monika & Jakub

Svatba na Zanzibaru Moniky a Jakuba v resortu Sultan Sands Island Resort

Dobrý deň, paní Petro,
ďakujeme pekne za blahoželanie a za pomoc s organizáciou našej dovolenky a svadby.
Pobyt sme si dokonale užili a svadba bola podľa našich predstáv. Resort bol krásny, rovnako ako naša izba s úžasným výhľadom na oceán. Personál bol veľmi milý a ochotný a všetko na našu svadbu pripravil super.
Tiež by sme sa chceli poďakovať pani Lucii, ktorá nám pomohla s dokumentami a bola veľmi ochotná so všetkým poradiť.
Aj keď naša dovolenka veľmi rýchlo ubehla, zažili sme vďaka Vašej cestovnej kancelárii veľa krásnych chvíľ, na ktoré nikdy nezabudneme a zato Vám ďakujeme.

JAMBO

Jakub & Monika
Adéla & Břetislav

Svatba na Zanzibaru Adély a Břetislava v resortu Zuri Zanzibar 5*

Dobrý den, ano vše v pořádku. Bylo to nádherné. Děkujeme moc za všechno 🙂

Adéla
Žaneta & Peter

Svatba na Zanzibaru Žanety a Petera v resortu My Blue 4*

Krásny deň prajeme. Veľmi pekne ďakujeme za krásne zorganizovanie našej svadby boli sme veľmi spokojní veľmi sa nám na Zanzibare páčilo bola to najkrajšia dovolenka a určite sa sem vrátime. Vám prajeme veľa krásnych svaďieb a veľa takých šťastných neviest ako som bola ja. Ešte raz veľké ďakujem 🧡😘

Žaneta
Simona & Radek

Simona a Radek si pro svou romantickou dovolenou vybrali resort My Blue 4* na Zanzibaru

Vše je perfektní, děkuji a také zdravíme do Prahy 🙂

Simona
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Reference:

Lucie & Jiří
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty