Karafuu Beach Resort & SPA 5*

Zanzibar, Indický oceán

Bílé písečné pláže, tyrkysové vody Indického oceánu, přírodní bazén, který zajistí možnost si zaplavat v oceánu i během odlivu a tradiční africká pohostinnost. Kulinářské zážitky na Vás čekají v jedné z pěti restaurací a Váš koktejl se již připravuje v jednom ze čtyř barů. Ubytujte se uprostřed tropické zahrady nebo poblíž pláže.

 • na východě ostrova v oblasti Pongwe
 • možnost plavání v moři i během odlivu díky přírodnímu „bazénu“
 • celkem 135 pokojů v 7 kategoriích
 • 5 restaurací a 4 bary
 • 3 bazény
 • možnost polopenze a all inclusive
 • transfer na letiště trvá cca 90min

Vyberte si jeden ze 135 pokojů v 7 různých kategoriích, které jsou vkusně dekorovány v africkém stylu. Na výběr jsou pokoje umístěné v tropické zahradě, s výhledem na moře nebo přímo u pláže. Pro větší rodinu nebo skupinu přátel doporučujeme rezervovat si vilku s vlastním bazénem.

Hlavní resortová restaurace Kijiji nabízí nejen úchvatný výhled na moře ale i snídaně, obědy a večeře s prvky mezinárodní kuchyně. Zatoužíte-li po grilovaných specialitách, navštivte restauraci Bondeni Fusion Grill, která každý den servíruje pouze večeře. Jako v typické africké vesnici se bude cítit při návštěvě restaurace Masai Grill, která je otevřena pouze 2x týdně a nabízí typické svahilské a masaiské speciality doplněné o tradiční taneční vystoupení (doporučujeme rezervaci). Autentickou italskou pizzu nebo jiné speciality si můžete dopřát každý den k večeři v místní italské retauraci. A la carte restaurace Le Grand Blei nabízí mořské speciality s výhledem na moře.

Hlavní bar s příznačným názvem Zanzi…Bar nabízí široké spektrum koktejlů a možnost vodní dýmky. Další 3 bary najdete vždy u jednoho z bazénů – Bondeni, Masai nebo u hlavního bazénu.

All inclusive zahrnuje snídaně, oběd, večeři, snack během dne a odpolední čaj, kávu a pečivo v restauracích Kijiji, Bondeni a Masai. Neomezené konzumace nápojů, v čase 10:30 – 24:00hod, zahrnuje kávu, čaj, vodu, místní pivo, nealko nápoje, místní alko nápoje a víno, moktejly a vybrané koktejly.

Kvalitu resortu dokládá i plně vybavené potápěčské centrum, obchody se suvenýry, tenisové kurty, fotbalové hřiště, herna s kulečníkem a šipkami, plážový volejbal, stolní tenis, fitness, 3 bazény vč. dětského nebo lázeňské centrum. Využít lze i konferenční prostory, společenský sál, pronájem aut atd.

O Vaše ratolesti se rádi postarají v místní školce.

Ačkoliv je východní pobřeží Zanzibaru známé velkými rozdíly mezi přílivem a odlivem, v hotelu Karafuu si zaplavete v moři i během odlivu. Od hotelové pláže cestička, která Vás cca po 200m dovede k přírodnímu „bazénu,“ který je dostatečně hluboký i pro zakotvení lodiček.

Resort je vzdálen cca 65km od hlavního města. Transfer na letiště trvá cca 90min.

Svatba v Karafuu Beach Resort & SPA 5*

Svatba na pláži u hotelu, v lázeňském centru, na lodi nebo na písečném ostrůvku uprostřed moře.

Cena: 23 400 Kč

Svatební cesta v Karafuu Beach Resort & SPA 5*

Bílé písečné pláže, tyrkysové vody Indického oceánu, přírodní bazén, který zajistí možnost si zaplavat v oceánu i během odlivu a tradiční africká pohostinnost. Kulinářské zážitky na Vás čekají v jedné z pěti restaurací a Váš koktejl se již připravuje v jednom ze čtyř barů. Ubytujte se uprostřed tropické zahrady nebo poblíž pláže.

Garden
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 45m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 28, v tropické zahradě, klimatizace, stropní ventilátor, televize, WiFi, minibar, telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, trezor, postel s moskytiérou, veranda

Masai
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 48m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 16, v tropické zahradě poblíž botanické zahrady, poblíž bazénu Masai, klimatizace, stropní ventilátor, televize, WiFi, minibar, telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, trezor, postel s moskytiérou, veranda

Bondeni
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 48m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 20, v tropické zahradě, poblíž bazénu Bondeni, klimatizace, stropní ventilátor, televize, WiFi, minibar, telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, trezor, postel s moskytiérou, veranda

Cottage
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 40, v tropické zahradě, klimatizace, stropní ventilátor, televize, WiFi, minibar, telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, trezor, postel s moskytiérou, veranda

Junior Suite
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 26, výhled na moře, poblíž pláže nebo na útesu u moře, klimatizace, stropní ventilátor, televize, WiFi, minibar, telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, trezor, postel s moskytiérou, veranda

Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 94m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 3, poblíž pláže, klimatizace, stropní ventilátor, televize, WiFi, minibar, telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, trezor, postel s moskytiérou, veranda, venkovní sprcha

Villa
Kapacita pokoje: 6 dospělých, 4 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 205m2, kapacita 6 dospělých nebo 2 dospělí a 4 děti do 11,99let, počet: 2, výhled na moře, u pláže, klimatizace, stropní ventilátor, televize, WiFi, minibar, telefon, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, trezor, postel s moskytiérou, veranda, 2 ložnice, vlastní bazén

Polopenze a all inclusive

All inclusive zahrnuje snídaně, oběd, večeři, snack během dne a odpolední čaj, kávu a pečivo v restauracích Kijiji, Bondeni a Masai. Neomezené konzumace nápojů, v čase 10:30 – 24:00hod, zahrnuje kávu, čaj, vodu, místní pivo, nealko nápoje, místní alko nápoje a víno, moktejly a vybrané koktejly.

Novomanželé po příjezdu obdrží:

 • koš s ovocem
 • láhev vína
 • květinovou dekoraci pokoje
 • upgrade pokoje (v závilosti na obsazenosti hotelu po příjezdu)

Podmínkou obdržení benefitů je předložení kopie oddacího listu. Pro výročí svatby je nezbytné uskutečnit pobyt ve stejném měsíci, jako se konala svatba.

Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Monika & Jakub

Svatba na Zanzibaru Moniky a Jakuba v resortu Sultan Sands Island Resort

Dobrý deň, paní Petro,
ďakujeme pekne za blahoželanie a za pomoc s organizáciou našej dovolenky a svadby.
Pobyt sme si dokonale užili a svadba bola podľa našich predstáv. Resort bol krásny, rovnako ako naša izba s úžasným výhľadom na oceán. Personál bol veľmi milý a ochotný a všetko na našu svadbu pripravil super.
Tiež by sme sa chceli poďakovať pani Lucii, ktorá nám pomohla s dokumentami a bola veľmi ochotná so všetkým poradiť.
Aj keď naša dovolenka veľmi rýchlo ubehla, zažili sme vďaka Vašej cestovnej kancelárii veľa krásnych chvíľ, na ktoré nikdy nezabudneme a zato Vám ďakujeme.

JAMBO

Jakub & Monika
Adéla & Břetislav

Svatba na Zanzibaru Adély a Břetislava v resortu Zuri Zanzibar 5*

Dobrý den, ano vše v pořádku. Bylo to nádherné. Děkujeme moc za všechno 🙂

Adéla
Žaneta & Peter

Svatba na Zanzibaru Žanety a Petera v resortu My Blue 4*

Krásny deň prajeme. Veľmi pekne ďakujeme za krásne zorganizovanie našej svadby boli sme veľmi spokojní veľmi sa nám na Zanzibare páčilo bola to najkrajšia dovolenka a určite sa sem vrátime. Vám prajeme veľa krásnych svaďieb a veľa takých šťastných neviest ako som bola ja. Ešte raz veľké ďakujem 🧡😘

Žaneta
Simona & Radek

Simona a Radek si pro svou romantickou dovolenou vybrali resort My Blue 4* na Zanzibaru

Vše je perfektní, děkuji a také zdravíme do Prahy 🙂

Simona
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Reference:

Lucie & Jiří
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty