CK YachtWedding

Nungwi Dreams by Mantis 4*+

Zanzibar, Indický oceán

Bílé moderní bungalovy porostlé tropickými dřevinami, infinity bazén s výhledem na moře nebo střešní terasa s barem. Intimní atmosféra s kvalitními službami skvěle doplňuje dojem z odpočinkové dovolené. Nejen to Vám nabídne tento boutique hotel na severovýchodním pobřeží nedaleko střediska Nungwi.

Nungwi Dreams by Mantis 4*+

Cena svatební cesty:
35 048 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Cena svatby:
Cena na vyžádání
 • Zahrnuje:
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • na severu ostrova ve východní části oblasti Nungwi
 • na útese přímo bílé písečné pláže s azurovým mořem
 • intimní atmosféra, skvělá volba pro dovolenou ve dvou
 • celkem 28 pokojů v 5 kategoriích pokojů vč. prezidentské vilky s vlastním bazénem
 • 1 restaurace a 2 bary
 • infinity bazén a střešní terasa s barem
 • možnost svatebního obřadu, obnovy manželského slibu nebo svatební cesty
 • transfer na letiště trvá cca 90min

Užší pláž s bílým pískem, dostupná po několika schůdcích, a tyrkysovými vodami Indického oceánu skrývá kamenitější podloží s podmořským životem. Přístupnější koupání najdete po cca půlkilometrové procházce po pláži. V době odlivu moře ustoupí a vznikají zde menší laguny, které nejsou vhodné pro plavání.

Moderně zařízené pokoje v přírodních odstínech s veškerým standardním vybavením včetně bezplatné wifi. Rozhodnete-li se vyrazit na Zanzibar ve více lidech, hotel nabízí možnost ubytování v apartmánech o dvou ložnicích nebo ve vilkách o 4 ložnicích.

Hotelová restaurace nabízí kombinaci africké a mezinárodní kuchyně, vše servírované v jediné restauraci. Posezení u koktejlu si můžete vychutnat v baru u bazénu nebo si jej dopřát na střešní terase s výhledem na moře. Neláká-li Vás v horkých dnech procházka, osvěžte s v bazénu, který díky svému výhledu působí jako součást moře.

Toužíte-li po aktivnější dni, recepce Vám ráda pomůže s rezervací potápění, rybolovu či pronájmu kol nedaleko od hotelu. Během některých večerů si na hotelu můžete vychutnat večerní program např.

Zatoužíte-li po masáži, hotel Vám ji velmi rád poskytne přímo v pohodlí a soukromí Vašeho pokoje.

Hotel se nachází cca 20min chůze od centra střediska Nungwi. Na letiště se dostanete cca za 90min.

Bílé moderní bungalovy porostlé tropickými dřevinami, infinity bazén s výhledem na moře nebo střešní terasa s barem. Intimní atmosféra s kvalitními službami skvěle doplňuje dojem z odpočinkové dovolené. Nejen to Vám nabídne tento boutique hotel na severovýchodním pobřeží nedaleko střediska Nungwi.

Standard

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 40m2, kapacita max. 2 dospělí + 1 dítě do 12 let, přízemí a vyšší patro, klimatizace, wifi, televize s mezinárodními kanály, fén, trezor, rychlovarná konvice, minibar (za poplatek), koupelna se sprchou, balkon

Seaview

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 50m2, kapacita max. 2 dospělí a 2 děti do 12 let, přízemí a vyšší patro, klimatizace, wifi, televize s mezinárodními kanály, fén, trezor, rychlovarná konvice, minibar (za poplatek), koupelna se sprchou, balkon nebo terasa

2 Bedroom Apartment

Kapacita pokoje: 4 dospělí, 3 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 50m2, kapacita max. 4 dospělí a 3 děti do 12 let, 2 ložnice, klimatizace, wifi, televize s mezinárodními kanály, fén, trezor, rychlovarná konvice, minibar (za poplatek), koupelna se sprchou, terasa

Beachfront Villa

Kapacita pokoje: 8 dospělých, 6 dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 300m2, kapacita max. 8 dospělých a 6 dětí do 12 let, 4 ložnice, 4 koupelny se sprchami, obývací část, kuchyň, jídelna, klimatizace, wifi, televize s mezinárodními kanály, fén, trezor, rychlovarná konvice, minibar (za poplatek), balkony a terasa

Presidential Villa

Kapacita pokoje: 8 dospělých, 6 dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 600m2, kapacita max. 8 dospělých a 6 dětí do 12 let, 4 ložnice, 4 koupelny se sprchami, privátní bazén, obývací část, kuchyň, jídelna, klimatizace, wifi, televize s mezinárodními kanály, fén, trezor, rychlovarná konvice, minibar (za poplatek), 3 terasy a balkony

Snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive

Snídaně formou bufetu nebo kontinentální.
Polopenze obsahuje snídani a večeři bez nápojů.
Plná penze zahrnuje snídani, oběd a večeři bez nápojů.
All inclusive nabízí snidani, oběd a večeři a výběr místních nápojů.

Hotel Nungwi Dreams by Mantis doporučujeme jako jeden z hotelů vhodných pro Váš svatební obřad. Svatby na Zanzibaru nejsou právně uznatelné v ČR a na Slovensku.

Svatební balíček vč. benefitů pro novomanžele zahrnuje ubytování s all inclusive na 7 nocí a níže uvedené služby.
Po příjezdu:
– upgrade pokoje v závislosti na obsazenosti hotelu
– uvítací koktejl, čokoláda, ovoce a šumivé víno
Ve svatební den:
– dekorace místa obřadu
– šumivé víno
– reprodukovaná hudba
– soukromá plavba při západu slunce doplněná o kanapky, láhev šumivého vína a nealko nápoje
– romantická večeře při svíčkách
– romantická dekorace pokoje
Den po svatbě:
– snídaně do postele
– párová masáž
Možné doplňkové služby
– živá hudba během obřadu:

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika

Veronika & Adam si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 28.10.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, Jano,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.