CK YachtWedding

Sandies Baobab Beach Zanzibar 4* Superior

Zanzibar, Indický oceán

Odpočívejte u bílé písečné pláže omývané tyrkysovými vodami Indického oceánu nebo u bazénu. Ubytujte se v jednom ze 105 pokojů a nechte se hýčkat při pobytu s all inclusive.

Sandies Baobab Beach Zanzibar 4* Superior

Cena svatební cesty:
44 174 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenka 650USD/os.

Cena svatby:
Cena na vyžádání
 • Zahrnuje:
 • All inclusive
 • Benefity pro novomanžele
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance nejnižší ceny
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • Romantické focení zdarma
 • na severozápadě ostrova poblíž oblasti Nungwi
 • bílá písečná pláž s tyrkysovým mořem s minimálním přílivem a odlivem
 • celkem 105 pokojů v 5 kategoriích
 • 1 restaurace a 1 bar
 • 1 bazén
 • all inclusive resort
 • transfer na letiště trvá cca 50min

V tropické zahradě u krásné bílé písečné pláže najdete hotel Sandies Baobab Beach Zanzibar v tradičním africkém stylu.

Během dne můžete odpočívat u písečné pláži, kde rozdíl mezi přílivem a odlivem je minimální, nebo si zaberte některé z lehátek u sladkovodního bazénu.

Ubytovat se můžete v jednom ze 105 pokojů v 5 různých kategoriích, které jsou vyvedeny v bílé barvě a doplněny o italský nábytek. Na pokojích ale nehledejte televizi, tu najdete v salonku poblíž recepce. WiFi je dostupná ve veřejných prostorech hotelu.

Ničím nerušený pobyt doplní služby all inclusive, které lze využívat v jediné restauraci a baru u bazénu.

Nudí-li Vás už odpočinek na pláži nebo u moře, můžete vyzkoušet některou z aktivit – např. plážový volejbal nebo fotbal, některou z gymnastických aktivit.

V hotelu najdete i lázeňské centrum ,obchod se suvenýry, salonek s televizí s mezinárodními kanály.

Odpočívejte u bílé písečné pláže omývané tyrkysovými vodami Indického oceánu nebo u bazénu. Ubytujte se v jednom ze 105 pokojů a nechte se hýčkat při pobytu s all inclusive.

Garden

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 25m2, kapacita max 2 dospělí, počet: 39 pokojů, manželská postel nebo 2 oddělené postele s moskytiérou, klimatizace, trezor, koupelna se sprchou a WC, WiFi (za poplatek)

Family

Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 45m2, kapacita max 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 14 pokojů, manželská postel nebo 2 oddělené postele s moskytiérou, klimatizace, trezor, koupelna se sprchou a WC, WiFi (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy

Superior

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 38m2, kapacita max 2 dospělí, počet: 22 pokojů, manželská postel s moskytiérou, klimatizace, trezor, koupelna se sprchou a WC, WiFi (za poplatek)

Deluxe

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 32m2, kapacita max 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 10 pokojů, částečný výhled na moře, manželská postel s moskytiérou, klimatizace, trezor, koupelna se sprchou a WC, WiFi (za poplatek), lednička, zařízení na přípravu čaje a kávy

All inclusive

Po příjezdu na hotel bude přivítání uvítacím koktejlem. V rámci all inclusive j Vám k dispozici bufetová restaurace pro snídanim, oběd a večeři. Během těchto tří jídel si zároveň můžete dopřát nealko nápoje, džusy, výběr z vína, místní pivo, čaj a kávu. V baru u bazénu se v čase 10:00 – 24:00 také podávají nealko nápoje, džusy, výběr z vín, místní pivo, čaj a káva. Po 18:00 si v baru u bazénu můžete objednat i některý z koktejlů v nabídce.

Hlavní hotelová restaurace the Beach Gallery podává kombinaci mezinárodní a středomořské kuchyně. Denně se zde servírují snídaně, obědy a večeře.

Bar u bazénu podává od 10:00 do 24:00 nápoje. Prémiové a importované nápoje jsou za poplatek.

Novomanželé po příjezdu obdrží květiny, sušenky, a romantickou večeři.

Benefity platí max. 6 měsíců od data svatby. Při příjezdu na hotel je vyžadován oddací list.

Romantické focení zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Zanzibarská SIM karta do mobilního telefonu zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika

Veronika & Adam si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 28.10.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, Jano,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.