The Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Mauricius, Indický oceán

Nezaměnitelný resort The Westin Turtle Bay značky Marriott je místem pro luxusní svatební cestu s pohodovou atmosférou. Nachází se na severozápadě v lokalitě Balaclava u mořského parku Turtle Bay. Lokalita je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká nádherným designem v lávovém a přírodním stylu a mnoha aktivitami. Svým unikátním wellness konceptem „well-being“ pro kvalitní pobyt a svým přátelským přístupem se The Westin Turtle Bay často stává pro své hosty srdeční záležitostí.

The Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Cena svatební cesty
50 854 Kč
Cena svatby
ZDARMA
Zahrnuje:
100% sleva pro nevěstu
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • unikátní koncept „well-being“ pro kvalitní a příjemný pobyt
 • přímo u přírodní mořské rezervace Turtle Bay
 • 800m dlouhá písečná pláž rozdělená na úseky lávovými kameny
 • lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • klidová zóna pouze pro hosty nad 12 let s vlastním Infinity bazénem
 • 190 luxusních pokojů a suites v 7 kategoriích
 • 4 restaurace a 2 bary, stravování polopenze, plná penze a All inclusive
 • Spa, 2 bazény, fitness centrum, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma, dětský klub
 • výhodné umístění vzhledem k atrakcím na ostrově.

Krásný luxusní resort The Westin Turtle Bay Resort & Spa značky Marriott patří mezi jedinečné a velmi osobité resorty. Je také jedním z nejnovějších resortů na Mauriciu. Svým konceptem „well-being“, skvělou kuchyní a příjemnou atmosférou se pro mnohé hosty Westin Turtle Bay stal srdeční záležitostí.

The Westin Turtle Bay Resort & Spa se nachází na severozápadě ostrova a je tak vhodný pro pobyt na Maurciu po celý rok. Resort leží u 800m dlouhé písečné pláže, která je rozdělena lávovými kameny na několik částí. Lávové kameny jsou také výrazným prvkem designu celého resortu. Westin se nachází u přírodního mořského parku Turtle Bay. Večery zde zdobí překrásné západy slunce nad Indickým ocenánem.

The Westin Turtle Bay je vybudován z kvalitních přírodních materiálů a má osobitý nezaměnitelný design. Celý resort zdobí originální dekorace a jedním z hlavních prvků je tmavý lávový kámen, který resortu dává elegantní ráz. Přitom celý resort je současně velmi pohodový.

Resort Westin Turtle Bay nabízí originální wellness koncept dokonalého pobytu a potěšení pro všechny vaše smysly, tzv. „well-being“. Tento koncept příjemného a kvalitního pobytu je postavený na 6 pilířích.

Je to „Feel Well“, abyste se zde cítili skvěle díky přírodním materiálům, příjemným barvám, speciálnímu osvětlení či hudbě. Proto vše působí jako aromaterapie kolem vás. K tomu luxusní lázně Heavenly® Spa a krásné tropické zahrady. Heavenly® Spa nabízí tradiční masáže a procedury, zdarma je pro hosty vstup do sauny, páry a jacuzzi.

Dalším pilířem je „Sleep Well“, pro sladký spánek na unikátních mnohovrstvých matracích Heavenly® Bed, které vyvinuli lékaři speciálně pro Westin Turtle Bay. Každá postel má celkem 10 vrstev, a protože hosté si postele velmi oblíbili, začal je resort na přání dodávat svým zákazníkům také domů.

Dalším pilířem je „Eat Well“, špičková kuchyně založená na 36 super-potravinách, které prospívají našemu tělu i duši. Resort má 4 tematické restaurace a bary, které hostům poskytují skutečné kulinářské potěšení. Seasonal Tastes formou bufetu střídá tematické večeře, Kangan má skvělou indickou kuchyni, Fusion kombinuje tradiční pokrmy s moderními postupy, Beach Grill se specializuje na maso, ryby a mořské plody, které si můžete vychutnat u stolu přímo na pláži, bar a lounge Mystique podává přes den lehká jídla a večer koktejly, hlavní bar The Retreat nabízí veliký výběr koktejlů a drinků. K večerní zábavě přispívají programy s DJem třikrát týdně a různá vystoupení (sega show apod.).

Dalším pilířem je „Move Well“, tedy široká paleta sportů a aktivit zdarma, např . zdarma vstup do   WORKOUT® fitness centra 24 hodin denně, kajaky, šlapadla, loďky na plachty, windusrfing, šnorchlování a vodní lyže, dvakrát týdně výlet na kole, lekce joggingu, plážový volejbal, petanque atd. Resort má také vlastní špičkové trenéry tenisu a dvě tenisová hřiště. Westin Turtle Bay má jeden z největších bazénů na Mauriciu (1.386m2), druhý bazén je Infinity a nachází se v klidové Whisper zóně pro hosty nad 12 let.

Dalšími pilíři konceptu „well-being“ resortu Westin Turtle Bay je „Play Well“, speciální programy pro děti a jejich rodiče. Dětský klub je určen pro děti od 3 do 12 let. Posledním pilířem je „Work Well“, pokud se do resortu vrátíte třeba na pracovní cestě.

Přírodní rezervace Turtle Bay, u které se resort nachází, je oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování. Z resortu vyplouvá dvakrát denně loďka za šnorchlováním na blízkém korálovém útesu. Balaclava je také výhodné výchozí místo pro výlety na lodi i na souši. Do oblíbeného Grand Bay či hlavního města Port Louis je to oběma směry pouze 15 minut.

The Westin Turtle Bay Resort & Spa je perfektním místem pro svatbu a svatební cestu na Mauriciu, jak pro aktivní páry, tak pro relaxaci. Budete se tu cítit skvěle!

Svatba ve Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Svatba na Mauriciu v luxusním resortu značky Marriott, u 800m dlouhé písečné pláže v mořském parku Turtle Bay a s unikátním konceptem kvalitního wellness pobytu "well-being"

Cena: ZDARMA

Svatební cesta v The Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Nezaměnitelný resort The Westin Turtle Bay značky Marriott je místem pro luxusní svatební cestu s pohodovou atmosférou. Nachází se na severozápadě v lokalitě Balaclava u mořského parku Turtle Bay. Lokalita je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká nádherným designem v lávovém a přírodním stylu a mnoha aktivitami. Svým unikátním wellness konceptem „well-being“ pro kvalitní pobyt a svým přátelským přístupem se The Westin Turtle Bay často stává pro své hosty srdeční záležitostí.

Deluxe Room
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 63m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem do zahrad, privátní balkon nebo terasa, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV.

Ocean Grand Deluxe Room
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 63-76m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem na oceán (přes zahrady), privátní balkon nebo terasa, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV.

Deluxe Family Room
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 66m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem do zahrad, na bazén nebo na oceán (přes zahrady), privátní balkon, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Pro děti od 3-12 let na uvítanou dopis a dětský průvodce, dětské šampaňské, pastelky a časopisy, denně sladkosti. Deluxe Family pokoj lze propojit na vyžádání s Deluxe pokojem 2x lůžko Queen bed), což je ideální pro velké rodiny.

Beachfront Deluxe Room
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 63m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem na oceán a nejblíže pláži – buď s přímým vstupem na pláž, nebo se vstupem na pláž přes trávník, privátní balkon nebo terasa, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV.

Club Junior Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 124m2 v prvním nebo druhém patře, s výhledem do zahrad nebo na bazén, velká privátní terasa s otočnými lehátky, postel Heavenly® Bed King size, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Club Junior Suite Seaview
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 124m2 v prvním nebo druhém patře, s výhledem na oceán (přes zahrady), velká privátní terasa s otočnými lehátky, postel Heavenly® Bed King size, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Banyan Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 160m2 v přízemí, většina pokojů beachfront, velká privátní terasa (26m2), postel Heavenly® Bed King size, oddělená ložnice pro děti, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, venkovní sprcha, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Služby komorníka. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Ocean Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Zdarma (Osoba/Noc)

Rozloha 195m2 v prvním patře, beachfront, velká privátní terasa (90m2), postel Heavenly® Bed King size, obývací pokoj, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV, play station. Služby komorníka. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Polopenze, plná penze (bez nápojů), All inclusive.

V The Westin Turtle Bay jsou 4 restaurace a 2 bary se špičkovou kuchyní: Seasonal Tastes formou bufetu střídá denně tematické večeře (mauricijská, středomořská, indická apod.), Kangan nabízí indickou kuchyni, Fusion kombinuje tradiční pokrmy s moderními postupy, Beach Grill se specializuje na maso, ryby a mořské plody, které si můžete vychutnat u stolu přímo na pláži, bar a lounge Mystique podává přes den lehká jídla a večer koktejly, hlavní bar The Retreat nabízí veliký výběr koktejlů a drinků. Doporučujeme vám vybrat si v resortu balíček All inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • Sleva 100% pro nevěstu na pobyt s polopenzí (All inclusive za příplatek)
 • tričko a pareo
 • láhev domácího vína
 • romantická večeře při svíčkách na pláži
 • masáž 30 minut ve Westin Heavenly Spa (jedenkrát za pobyt, využijte ji v prvních 2 dnech po příjezdu mezi 9-15hod.).

Benefity platí také pro svatební cestu v The Westin Turtle Bay na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Jana & Ivan

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal
Andrea & Roman

Svatba na Mauriciu Andrea & Roman v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

A čo sa týka svadby, tá prebehla úžasne. Boli sme veľmi spokojní. Pani Katarína ako naša delegátka v hoteli bola veľmi milá a hlavne nápomocná v deň svadby. S hotelom Westin sme boli veľmi spokojní, jedlo úžasné (široký výber jedla) a hlavne personál hotela bol veľmi milý.
Jediné, čo by som doporučila je informovať hostí (ktorí pôjdu cez vašu agentúru) o check-out čase. Nás to napadlo až v ten deň, že vyzdvihnutie z hotela máme až o 18:15 a check-out bol už o 12h. Ale nakoľko som tehotná dohodli sme sa s personálom a náš check-out predĺžili a to bezplatne (inak sa platí 80€).

Ďakujeme ešte raz za úžasné sprostredkovanie svadby a my teda budeme postupovať podľa vami zadaných pokynov na to aby sme si uplatnili manželstvo.

Andrea
Karolína & Jan

Svatba na Mauriciu Karolíny & Jana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Karolína a Jan j si pro svou svatbu v exotice vybrali severozápad ostrova Mauricius. Svatba se konala 15.10.2019 v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Iveta & Ondřej

Svatba na Mauriciu Ivety a Ondřeje v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Iveta a Ondřej si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 20.3. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Iva & Milan

Svatba na Mauriciu Ivy a Milana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobrý den paní Behanová,
děkujeme za gratulaci, momentku 🙂 a pokyny jak máme dál postupovat.
Na Mauriciu se nám moc líbilo. Resort byl nádherný a Markéta byla hrozně ochotná, milá a vše krásně spolu s resortem zorganizovala, chtěli bychom ji moc moc pochválit 🙂 Děkujeme ji za pozdrav, také ji zdravíme. Je moc hodná, že na nás myslí. Neměla to s námi úplně jednoduché 🙂 🙂 Jisté je to, že pokud se budeme chtít zase znova brát 🙂 a nebo slavit nějaké výročí, určitě se na vás zase s důvěrou obrátíme 🙂
Děkujeme za pohádkovou svatbu a krásné zážitky.

Iva & Milan
Andrea & Antonín

Svatba na Mauriciu Andrey a Antonína v luxusním resortu The Westin Turtle Bay 5*+

Andrea a Antonín si přáli „zimní“ svatbu v exotice se zázemím jedinečného plážového resortu. Rozhodli se pro svatbu na Mauriciu, v krásném resortu The Westin Turtle Bay značky Marriott. Svatba se konala v altánku Ocean Vista nad Indickým oceánem. Novomanželé si užili svou svatební cestu na pláži s mnoha romantickými benefity. Novomanželům blahopřejeme!

Michala & Tomáš

Svatba na Mauriciu Michaly a Tomáše v luxusním resortu The Westin Turtle Bay 5*+

Dobry vecer, Hanko, moc dekujeme. Na Westinu je skvele to, ze nemá jedinou chybu 😉 Jsme radi, ze jsme si ho vybrali. Svatebni obrad se dnes moc povedl. Marketa byla skvela!

Tomáš
Lucie & Jan

Svatba na Mauriciu Lucie a Jana v luxusním resortu Marriot The Westin Turtle Bay 5*

Nezapomenutelny zážitek,pratelsky pristup. Jedna z nejlepsich cestovnich kanceláří, s kterou jsem cestoval. Dekuji za individualni pristup a precizní rychle vyreseni vsech nasich problemu. Velice jeste jednou dekuji majiteli, Hance i delegatce Terezce. Mohu jen doporučit a už řešíme kdy pojedeme znovu.

Jan
Monika & Libor

Svatba na Mauriciu Moniky a Libora v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Monika & Libor si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 6.7. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán.  Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Reference:

Petra & Pavel
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty