CK YachtWedding

The Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Mauricius, Indický oceán

Nezaměnitelný resort The Westin Turtle Bay značky Marriott je místem pro luxusní svatební cestu s pohodovou atmosférou. Nachází se na severozápadě v lokalitě Balaclava u mořského parku Turtle Bay. Lokalita je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká nádherným designem v lávovém a přírodním stylu a mnoha aktivitami. Svým unikátním wellness konceptem „well-being“ pro kvalitní pobyt a svým přátelským přístupem se The Westin Turtle Bay často stává pro své hosty srdeční záležitostí.

The Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Cena svatební cesty:
55 318 Kč

7 nocí, All Inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

 • Zahrnuje:
 • 100% sleva pro nevěstu
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • unikátní koncept „well-being“ pro kvalitní a příjemný pobyt
 • přímo u přírodní mořské rezervace Turtle Bay
 • 800m dlouhá písečná pláž rozdělená na úseky lávovými kameny
 • lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • klidová zóna pouze pro hosty nad 12 let s vlastním Infinity bazénem
 • 190 luxusních pokojů a suites v 7 kategoriích
 • 4 restaurace a 2 bary, stravování polopenze, plná penze a All inclusive
 • Spa, 2 bazény, fitness centrum, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma, dětský klub
 • výhodné umístění vzhledem k atrakcím na ostrově.

Krásný luxusní resort The Westin Turtle Bay Resort & Spa značky Marriott patří mezi jedinečné a velmi osobité resorty. Je také jedním z nejnovějších resortů na Mauriciu. Svým konceptem „well-being“, skvělou kuchyní a příjemnou atmosférou se pro mnohé hosty Westin Turtle Bay stal srdeční záležitostí.

The Westin Turtle Bay Resort & Spa se nachází na severozápadě ostrova a je tak vhodný pro pobyt na Maurciu po celý rok. Resort leží u 800m dlouhé písečné pláže, která je rozdělena lávovými kameny na několik částí. Lávové kameny jsou také výrazným prvkem designu celého resortu. Westin se nachází u přírodního mořského parku Turtle Bay. Večery zde zdobí překrásné západy slunce nad Indickým ocenánem.

The Westin Turtle Bay je vybudován z kvalitních přírodních materiálů a má osobitý nezaměnitelný design. Celý resort zdobí originální dekorace a jedním z hlavních prvků je tmavý lávový kámen, který resortu dává elegantní ráz. Přitom celý resort je současně velmi pohodový.

Resort Westin Turtle Bay nabízí originální wellness koncept dokonalého pobytu a potěšení pro všechny vaše smysly, tzv. „well-being“. Tento koncept příjemného a kvalitního pobytu je postavený na 6 pilířích.

Je to „Feel Well“, abyste se zde cítili skvěle díky přírodním materiálům, příjemným barvám, speciálnímu osvětlení či hudbě. Proto vše působí jako aromaterapie kolem vás. K tomu luxusní lázně Heavenly® Spa a krásné tropické zahrady. Heavenly® Spa nabízí tradiční masáže a procedury, zdarma je pro hosty vstup do sauny, páry a jacuzzi.

Dalším pilířem je „Sleep Well“, pro sladký spánek na unikátních mnohovrstvých matracích Heavenly® Bed, které vyvinuli lékaři speciálně pro Westin Turtle Bay. Každá postel má celkem 10 vrstev, a protože hosté si postele velmi oblíbili, začal je resort na přání dodávat svým zákazníkům také domů.

Dalším pilířem je „Eat Well“, špičková kuchyně založená na 36 super-potravinách, které prospívají našemu tělu i duši. Resort má 4 tematické restaurace a bary, které hostům poskytují skutečné kulinářské potěšení. Seasonal Tastes formou bufetu střídá tematické večeře, Kangan má skvělou indickou kuchyni, Fusion kombinuje tradiční pokrmy s moderními postupy, Beach Grill se specializuje na maso, ryby a mořské plody, které si můžete vychutnat u stolu přímo na pláži, bar a lounge Mystique podává přes den lehká jídla a večer koktejly, hlavní bar The Retreat nabízí veliký výběr koktejlů a drinků. K večerní zábavě přispívají programy s DJem třikrát týdně a různá vystoupení (sega show apod.).

Dalším pilířem je „Move Well“, tedy široká paleta sportů a aktivit zdarma, např . zdarma vstup do   WORKOUT® fitness centra 24 hodin denně, kajaky, šlapadla, loďky na plachty, windusrfing, šnorchlování a vodní lyže, dvakrát týdně výlet na kole, lekce joggingu, plážový volejbal, petanque atd. Resort má také vlastní špičkové trenéry tenisu a dvě tenisová hřiště. Westin Turtle Bay má jeden z největších bazénů na Mauriciu (1.386m2), druhý bazén je Infinity a nachází se v klidové Whisper zóně pro hosty nad 12 let.

Dalšími pilíři konceptu „well-being“ resortu Westin Turtle Bay je „Play Well“, speciální programy pro děti a jejich rodiče. Dětský klub je určen pro děti od 3 do 12 let. Posledním pilířem je „Work Well“, pokud se do resortu vrátíte třeba na pracovní cestě.

Přírodní rezervace Turtle Bay, u které se resort nachází, je oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování. Z resortu vyplouvá dvakrát denně loďka za šnorchlováním na blízkém korálovém útesu. Balaclava je také výhodné výchozí místo pro výlety na lodi i na souši. Do oblíbeného Grand Bay či hlavního města Port Louis je to oběma směry pouze 15 minut.

The Westin Turtle Bay Resort & Spa je perfektním místem pro svatbu a svatební cestu na Mauriciu, jak pro aktivní páry, tak pro relaxaci. Budete se tu cítit skvěle!

Nezaměnitelný resort The Westin Turtle Bay značky Marriott je místem pro luxusní svatební cestu s pohodovou atmosférou. Nachází se na severozápadě v lokalitě Balaclava u mořského parku Turtle Bay. Lokalita je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká nádherným designem v lávovém a přírodním stylu a mnoha aktivitami. Svým unikátním wellness konceptem „well-being“ pro kvalitní pobyt a svým přátelským přístupem se The Westin Turtle Bay často stává pro své hosty srdeční záležitostí.

Deluxe Room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti

Rozloha 63m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem do zahrad, privátní balkon nebo terasa, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV.

Ocean Grand Deluxe Room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti

Rozloha 63-76m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem na oceán (přes zahrady), privátní balkon nebo terasa, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV.

Deluxe Family Room

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti

Rozloha 66m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem do zahrad, na bazén nebo na oceán (přes zahrady), privátní balkon, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Pro děti od 3-12 let na uvítanou dopis a dětský průvodce, dětské šampaňské, pastelky a časopisy, denně sladkosti. Deluxe Family pokoj lze propojit na vyžádání s Deluxe pokojem 2x lůžko Queen bed), což je ideální pro velké rodiny.

Beachfront Deluxe Room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti

Rozloha 63m2 v přízemí nebo prvním patře, s výhledem na oceán a nejblíže pláži – buď s přímým vstupem na pláž, nebo se vstupem na pláž přes trávník, privátní balkon nebo terasa, postel Heavenly® Bed King size, gauč (přistýlka pro děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV.

Club Junior Suite

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Rozloha 124m2 v prvním nebo druhém patře, s výhledem do zahrad nebo na bazén, velká privátní terasa s otočnými lehátky, postel Heavenly® Bed King size, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Club Junior Suite Seaview

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Rozloha 124m2 v prvním nebo druhém patře, s výhledem na oceán (přes zahrady), velká privátní terasa s otočnými lehátky, postel Heavenly® Bed King size, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Banyan Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti

Rozloha 160m2 v přízemí, většina pokojů beachfront, velká privátní terasa (26m2), postel Heavenly® Bed King size, oddělená ložnice pro děti, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, venkovní sprcha, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV. Služby komorníka. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Ocean Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti

Rozloha 195m2 v prvním patře, beachfront, velká privátní terasa (90m2), postel Heavenly® Bed King size, obývací pokoj, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou Heavenly® Bath, televize, telefon, wi-fi zdarma (vysokorychlostní internet za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno, minibar, vybavení na kávu a čaj. i Home docking station, IPTV, play station. Služby komorníka. Extra výhody hostů v Junior Suite: exkluzivní přístup do The Westin Exectuvice Club Lounge, zde po celý den zdarma káva, čaj a nealko nápoje, kontinentální snídaně (6:30-14:00hod.), zdarma odpolední čas a svačina, zdarma Westin Unwind koktejl s výběrem likérů a kanapkami (17-19hod.), k dispozici příslušenství do sprchy.

Polopenze, plná penze (bez nápojů), All inclusive.

V The Westin Turtle Bay jsou 4 restaurace a 2 bary se špičkovou kuchyní: Seasonal Tastes formou bufetu střídá denně tematické večeře (mauricijská, středomořská, indická apod.), Kangan nabízí indickou kuchyni, Fusion kombinuje tradiční pokrmy s moderními postupy, Beach Grill se specializuje na maso, ryby a mořské plody, které si můžete vychutnat u stolu přímo na pláži, bar a lounge Mystique podává přes den lehká jídla a večer koktejly, hlavní bar The Retreat nabízí veliký výběr koktejlů a drinků. Doporučujeme vám vybrat si v resortu balíček All inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • Sleva 100% pro nevěstu na pobyt s polopenzí (All inclusive za příplatek)
 • tričko a pareo
 • láhev domácího vína
 • romantická večeře při svíčkách na pláži
 • masáž 30 minut ve Westin Heavenly Spa (jedenkrát za pobyt, využijte ji v prvních 2 dnech po příjezdu mezi 9-15hod.).

Benefity platí také pro svatební cestu v The Westin Turtle Bay na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Svatba na Mauriciu v luxusním resortu značky Marriott, u 800m dlouhé písečné pláže v mořském parku Turtle Bay a s unikátním konceptem kvalitního wellness pobytu „well-being“
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

Svatba na Mauriciu Karolíny & Jana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Karolína a Jan j si pro svou svatbu v exotice vybrali severozápad ostrova Mauricius. Svatba se konala 15.10.2019 v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Ivety a Ondřeje v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Iveta a Ondřej si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 20.3. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Ivy a Milana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobrý den paní Behanová,
děkujeme za gratulaci, momentku 🙂 a pokyny jak máme dál postupovat.
Na Mauriciu se nám moc líbilo. Resort byl nádherný a Markéta byla hrozně ochotná, milá a vše krásně spolu s resortem zorganizovala, chtěli bychom ji moc moc pochválit 🙂 Děkujeme ji za pozdrav, také ji zdravíme. Je moc hodná, že na nás myslí. Neměla to s námi úplně jednoduché 🙂 🙂 Jisté je to, že pokud se budeme chtít zase znova brát 🙂 a nebo slavit nějaké výročí, určitě se na vás zase s důvěrou obrátíme 🙂
Děkujeme za pohádkovou svatbu a krásné zážitky.

Iva & Milan

Iva a Milan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 2.4. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Na svatbu novomanžele doprovodila nejbližší rodina. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Andrey a Antonína v luxusním resortu The Westin Turtle Bay 5*+

Andrea a Antonín si přáli „zimní“ svatbu v exotice se zázemím jedinečného plážového resortu. Rozhodli se pro svatbu na Mauriciu, v krásném resortu The Westin Turtle Bay značky Marriott. Svatba se konala v altánku Ocean Vista nad Indickým oceánem. Novomanželé si užili svou svatební cestu na pláži s mnoha romantickými benefity. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Michaly a Tomáše v luxusním resortu The Westin Turtle Bay 5*+

Dobry vecer, Hanko, moc dekujeme. Na Westinu je skvele to, ze nemá jedinou chybu 😉 Jsme radi, ze jsme si ho vybrali. Svatebni obrad se dnes moc povedl. Marketa byla skvela!

Tomáš

Michala a Tomáš si přáli svatbu na pláži v exotice se svatební cestou v luxusním resortu. Vybrali si svatbu na Mauriciu s pobytem v krásném The Westin Turtle Bay resortu, který má jedinečný styl a k tomu luxusní, ale přitom pohodovou atmosféru. Svatba ve Westinu se konala na pláži těsně před západem slunce. Novomanželé si vychutnali svou svatební cestu s mnoha benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba na Mauriciu Lucie a Jana v luxusním resortu Marriot The Westin Turtle Bay 5*

Nezapomenutelny zážitek,pratelsky pristup. Jedna z nejlepsich cestovnich kanceláří, s kterou jsem cestoval. Dekuji za individualni pristup a precizní rychle vyreseni vsech nasich problemu. Velice jeste jednou dekuji majiteli, Hance i delegatce Terezce. Mohu jen doporučit a už řešíme kdy pojedeme znovu.

Jan

Lucie a Jan si pečlivě vybírali své vysněné místo pro svatbu a svatební cestu v exotice. Rozhodli se pro Mauricius a unikátní luxusní wellness resort The Westin Turtle Bay značky Marriott, který se nachází u mořské přírodné rezervace, skvělé na potápění a šnorchlování. Svatba se konala v altánu Ocean Vista nad oceánem. Na svatbu přijeli také přátelé snoubenců a všichni si užili krásný pobyt na Mauriciu. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Moniky a Libora v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Monika & Libor si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 6.7. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán.  Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Ľuboslavy a Daniela v nádherném resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý večer p. Mgr. Bočková, 

ďakujeme za prianie. Všetko prebehlo v poriadku. Svadobný deň sme si skutočne užili. Bolo to podľa našich predstáv, nádherné zátišie a veľmi milí ľudia, bez stresu a len o nás. Tieto chvíle nám budú pripomínať aj krásne fotografie. Naozaj sme ocenili Váš prístup a profesionalitu pri rezervácii svadby na Mauríciu. Budeme Vás určite odporúčať, aj vďaka individuálnemu prístupu, vzhľadom na rôznu národnosť mňa a môjho manžela. 

S pozdravom 

Ľuboslava a Daniel

Ľuboslava a Daniel si přáli pro svou svatbu luxusní pohodový resort s jedinečnou atmosférou. Vybrali si The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott v krásné lokalitě Balaclava-Turtle Bay u přírodní rezervace. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 25. dubna. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Saši a Braňa v luxusním resortu The Westin Turtle Bay 5*+

Dakujem velmi pekne za spravu, cely pobyt bol uzasny a nezabudneme nan do konca zivota 🙂 svadba bola skvela, tak isto hotel, ludia aj Stanka, ktora sa o nas super starala. zatial cakame na zaslanie sobasneho listu a potom si vsetko pojdeme vybavit.

Dakujem este raz, ze aj vdaka vam bol nas svadobny den uplne skvely.

Saša

Saša a Braňo se rozhodovali mezi svatbou v Mexiku a na Mauriciu, ale Mauricius byl nakonec jasná volba: v úžasném luxusním resortu The Westin Turtle Bay 5*+ u písečné pláže s krásnými západy slunce. Svatba se konala 23. března v altánu Ocean Vista nad oceánem a novomanželé si vychutnali svou svatební cestu s mnoha benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!