Tulia Zanzibar Unique Beach Resort 5* Deluxe

Zanzibar, Indický oceán

Tropická oáza klidu na břehu vod Indického oceánu nabízející luxusní služby s gurmánskými zážitky.  Projeďte se autem posledního zanzibarského sultána, vychutnejte si lahodné pokrmy za svitu hvězd nebo relaxujte v houpací síti s výhledem na moře. Objevte tu pravou romantiku a nenechte se na Vaší dovolené ničím rušit. Tulia znamená klid a na ten zde dohlíží několik Masajů.

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort 5* Deluxe

Cena svatební cesty
81 484 Kč
Cena svatby
Zahrnuje:
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní bungalowy a vilky
Privátní transfery
Romantické focení zdarma
Česká - slovenská asistence
 • na východě ostrova v oblasti Pongwe
 • velký rozdíl mezi přílivem a odlivem
 • možnost projížďky autem posledního zanzibarského sultána
 • 16 pokojů ve 4 kategoriích
 • 1 restaurace a 1 bar
 • jediný hotel s 2 tobogány na celém ostrově
 • transfer privátním vozem cca 1hod
 • doporučujeme pro svatební obřady

Luxusní, ale přesto přátelský, resort Tulia Zanzibar s česko-africkým managementem a prvotřídními službami. Tulia ve svahilštině znamená „klid“ a přesně takového pocitu se Vám zde dostane plnými doušky. Díky své komornosti a prvotřídním službám poznáte Afriku z jiné perspektivy.

Unikátnost resortu dokládá pouhých 16 vilek, které mají minimální rozlohu 120m2 s terasou a zahradou. Dekorované v tradičním africkém stylu a doplněné o vymoženosti moderní doby zaručují komfortní ubytování. Záleží jen na Vás, zda zvolíte bungalov nebo vilku s výhledem do zahrady nebo na moře.

Hotelová restaurace Cobia se řadí mezi ty nejlepší na celém ostrově. Její šéfkuchař vaří podle své mantry „čerstvé, lokální a vysoce kvalitní produkty s tou nejlepší prezentací.“

Co byste řekli na romantickou večeři přímo pod hvězdami? Hotel Vám ji velice rád připraví a po celou dobu Vás bude obsluhovat privátní butler. Nebo zvolíte možnost plavby na privátní lodi Ngalawa, kdy poplujete kolem pobřeží s možností zakotvení a pikniku na bílých písečných plážích?

Zvolíte-li pobyt pouze se snídaní, denně Vám bude poskytnuta snídaně s nápoji a doplňován minibar na pokoji vč. balené vody.
Polopenze zahrnuje snídani s nápoji a večeři formou 5-chodového menu. Samozřejmostí je i denně doplňovaný minibar a balená voda.
All inclusive kromě všech položek z polopenze navíc zahrnuje i 3-chodové obědy, snack a prémiové nápoje.

Rozhodnete-li se strávit některé z jídel ve stínu Vašeho pokoje, zdarma si můžete objednat cokoliv z jídelního lístku, třeba až přímo do postele.

Během odpočinku od shonu všedních dní můžete využít i soukromé nebo skupinové lekce jógy. Aktivnější klienti mohou vyzkoušet udržení rovnováhy při jízdě na stand-up paddle boardu, windsurfingu nebo kajaku. Objevovat můžete i krásy podmořského života při šnorchlování. Bezplatně si můžete zapůjčit i kola nebo elektro skútr.

V každém z nás se ukrývá kousek dítěte, a proto hotel poskytuje nejen dětské kruhy na plavání v bazénu, ale i nafukovacího jednorožce a plameňáka. Zapomenout ale nesmíme ani na dva tobogány, jediné na celém ostrově. I přes tuto skutečnost, zde ale cca 80% klientů jsou páry, hledající romantické útočiště.

Vyberte si některou z lázeňských procedur nebo si odskočte na manikúru či pedikúru. Zdarma během Vašeho pobytu můžete využít možnost masáže v závislosti na nabídce.

Opravdu jedinečného zážitku se Vám dostane, zarezervujete-li si projížďku historickým vozem posledního zanzibarského sultána. Jízdou tímto historickým vozem přispějete na podporu vzdělanosti místních budoucích automechaniků.

Samozřejmě tohoto luxusního resortu je i prádelna a možnost objednat si některou ze zajímavých exkurzí přímo na recepci.

Nejbližší bankomat se nachází v hlavním městě Stone Town. Hotel poskytuje možnost tzv. „cash „back,“ tzv. z Vaší kreditní karty si stáhne peníze a vydá Vám stejnou částku v amerických dolarech.

Hotel se nachází cca 35km od letiště, transfer privátním autem trvá cca 60min.

Svatební cesta v Tulia Zanzibar Unique Beach Resort 5* Deluxe

Tropická oáza klidu na břehu vod Indického oceánu nabízející luxusní služby s gurmánskými zážitky.  Projeďte se autem posledního zanzibarského sultána, vychutnejte si lahodné pokrmy za svitu hvězd nebo relaxujte v houpací síti s výhledem na moře. Objevte tu pravou romantiku a nenechte se na Vaší dovolené ničím rušit. Tulia znamená klid a na ten zde dohlíží několik Masajů.

Deluxe Garden Bungalow
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 120m2 vč. terasy a zahrady, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99 let, počet: 4. Celkem 2 bungalowy, kdy každý má 2 pokoje, které mohou být propojeny. Výhled do zahrady, koupelna se sprchou, terasa, klimatizace, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňován vodou, pivem a snackem), Nespresso kávovar, moskytiéra, houpací síť, šatna, ručníky, plážové osušky, plážová taška, slaměný klobouk, župany, trezor, lehátka.

Deluxe Garden Bungalow with Partial Sea View
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 120m2 vč. terasy a zahrady, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99 let, počet: 6. Celkem 3 bungalowy, kdy každý má 2 pokoje, které mohou být propojeny. Výhled do zahrady a částečný výhled na moře, koupelna se sprchou, terasa, klimatizace, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňován vodou, pivem a snackem), Nespresso kávovar, moskytiéra, houpací síť, šatna, ručníky, plážové osušky, plážová taška, slaměný klobouk, župany, trezor, lehátka.

Royal Garden Villa with Jacuzzi
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 130m2 vč. terasy a zahrady, kapacita 4 dospělí nebo 3 dospělí a 1 dítě do 11,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99 let, počet: 1. Jacuzzi, obývací část, koupelna se sprchou a vanou, terasa, klimatizace, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňován vodou, pivem a snackem), Nespresso kávovar, moskytiéra, houpací síť, šatna, ručníky, plážové osušky, plážová taška, slaměný klobouk, župany, trezor, lehátka.

Seafront Luxury Villa
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 190m2 vč. terasy a zahrady, kapacita 4 dospělí nebo 3 dospělí a 1 dítě do 11,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99 let, počet: 5. Přímo na okraji útesu u moře, výhled na moře, obývací část, koupelna se sprchou a vanou, terasa, klimatizace, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňován vodou, pivem a snackem), Nespresso kávovar, moskytiéra, houpací síť, šatna, ručníky, plážové osušky, plážová taška, slaměný klobouk, župany, trezor, lehátka.

Snídaně, polopenze a all inclusive

Zvolíte-li pobyt pouze se snídaní, denně Vám bude poskytnuta snídaně s nápoji a doplňován minibar na pokoji vč. balené vody

Polopenze zahrnuje snídani s nápoji a večeři formou 5-chodového menu. Samozřejmostí je i denně doplňovaný minibar a balená voda.

All inclusive kromě všech položek z polopenze navíc zahrnuje 3-chodové obědy, snack a prémiové nápoje.

Romantické focení zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Zanzibarská SIM karta do mobilního telefonu zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Monika & Jakub

Svatba na Zanzibaru Moniky a Jakuba v resortu Sultan Sands Island Resort

Dobrý deň, paní Petro,
ďakujeme pekne za blahoželanie a za pomoc s organizáciou našej dovolenky a svadby.
Pobyt sme si dokonale užili a svadba bola podľa našich predstáv. Resort bol krásny, rovnako ako naša izba s úžasným výhľadom na oceán. Personál bol veľmi milý a ochotný a všetko na našu svadbu pripravil super.
Tiež by sme sa chceli poďakovať pani Lucii, ktorá nám pomohla s dokumentami a bola veľmi ochotná so všetkým poradiť.
Aj keď naša dovolenka veľmi rýchlo ubehla, zažili sme vďaka Vašej cestovnej kancelárii veľa krásnych chvíľ, na ktoré nikdy nezabudneme a zato Vám ďakujeme.

JAMBO

Jakub & Monika
Adéla & Břetislav

Svatba na Zanzibaru Adély a Břetislava v resortu Zuri Zanzibar 5*

Dobrý den, ano vše v pořádku. Bylo to nádherné. Děkujeme moc za všechno 🙂

Adéla
Žaneta & Peter

Svatba na Zanzibaru Žanety a Petera v resortu My Blue 4*

Krásny deň prajeme. Veľmi pekne ďakujeme za krásne zorganizovanie našej svadby boli sme veľmi spokojní veľmi sa nám na Zanzibare páčilo bola to najkrajšia dovolenka a určite sa sem vrátime. Vám prajeme veľa krásnych svaďieb a veľa takých šťastných neviest ako som bola ja. Ešte raz veľké ďakujem 🧡😘

Žaneta
Simona & Radek

Simona a Radek si pro svou romantickou dovolenou vybrali resort My Blue 4* na Zanzibaru

Vše je perfektní, děkuji a také zdravíme do Prahy 🙂

Simona
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Reference:

Lucie & Jiří
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty